Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Volt olyan aki rendelt Sinsay-...

Volt olyan aki rendelt Sinsay-ról? Mennyire megbízható? És milyen a minősége? Esetleg ha nem lenne jó hogyan oldható meg a visszaküldés?

Figyelt kérdés

2 db farmert és 1 felsőt rendeltem

A farmerek és a felsők mennyire strapabíróak és a méret mennyire pontos ?



2020. jún. 24. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Nem volt gond. 1 heten belül mindig ideert. Nekem a nacimeret jo lett. A ruhak/felsők sztem meg picit nagyobbak is, mint a beleirt meret. Nem kellett visszakuldenem semmit. De a kolleganom kuldott vissza. Nem panaszkodott.
2020. jún. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem minden oksa nekem a méretek is mindig jók voltak, pedig nagyon sokat rendeltem onnan. Amit furcsálltam hogy egyszer 10 nap alatt jött meg aztán meg 1. Na mindegy ez részletkérdés szerintem minden oké vele
2020. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Megbízható. Én már rendeltem és általában jó volt minden. De volt hogy visszaküldtem és plusz pont, hogy nem kellett érte fizetni és pár nap alatt visszakaptam a pénzem.
2020. jún. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

Nekem nincs vele jó tapasztalatom.

1 pizsamát vettem ott, az kb a 3. mosásra eldeformálódott, aztán rendeltem 5 pólót. Mindből nagyobb méretet, mint amit eredetileg hordok, de kicsik lettek. + 2 póló csak két mosást bírt ki és kinyúlt.

2020. jún. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!