Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nylonharisnyát hordók, titeket...

Nylonharisnyát hordók, titeket piszkálnak mert ilyenkor is vesztek fel?

Figyelt kérdés
Engem anyám csészeget, kiborít hogy fölöslegesen a harisnyámmal foglalkozik,hogy nem kell az. Titeket is szoktak?

2020. jún. 25. 08:46
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Szuper. Nem gondolom, hogy melegnek nézett volna. Anyám régimódi, nem igazán tudja mi a trend, divat, mi megy a neten és a online divatban.
2020. júl. 4. 20:08
 32/36 anonim ***** válasza:
Viszont lehet,hogy félt ez miatt.Sokan nincsenek tisztában ezzel.Ha kisvárosban élsz,mint én,ahol mindenki ismer mindenkit,ott megbélyegeznek,,de meg is verhetnek .
2020. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül, én is kisvárosban lakom.
2020. júl. 5. 08:37
 34/36 anonim ***** válasza:
83%
Lehet itt okoskodni, de egy valami tény. Jelenleg a harisnya egy női ruhadarab. Hordjátok, ha jól esik, nincs ezzel baj, de legyetek vele tisztában, hogy egy nő szemében lenullázzátok magatokat. Ha így lát egy nő, attól fog a megszűntök férfi am lenni a szemében. A haverokról, munkatársakról ne is beszélnünk. A szemükben meg homik lesztek. Persze körbe lehet dumálni, magyarázni, okoskodni és biztosan akadnak kivételek, de a többség így vélekedik. Tudom, sötét vagyok...bla,bla, de az én véleményem a nagy átlag véleménye.
2021. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

34\ fura amit írsz, mert a nylonharisnya ahogy a hosszú véleményt iró nő kifejtette ő is azért hordja,mert bejön neki, ellenben a barátnői,iskolatársai nem szeretik, nem tartják ezt fontosnak, pláne ha testszínű és még a fényeset sem tartják nőiesnek, inkább rondának. Én is olvastam erről és hallottam, hogy nőknek, ffiaknak taszító a fényes harisnya, nem tetszik nekik.

Tehát manapság tényleg kiment a divatból a feltűnő nylonharisnyák, inkább a szolid fajták divatok, de abból is kevesebben hordanak.

Akkor miért ne lehetne normális dolog,ha van néhány pasi, akinek bejön ez?

2023. okt. 14. 15:07
 36/36 A kérdező kommentje:

Még az lenne, hogy alapjában a normál minta nélküli nylonharisnyát nem azért hordanak nők, hogy ezzel fejezzék ki a nőiességüket, inkább csak azért, hogy mert jól néz ki, és egy divatos,alkalmi ruhához jól mutat egy nylonharisnya.

Ami valóban női típusú harisnya az a mintásak,ami tényleg nőies hatást kelt...

Ebből kifolyólag a sima minta nélküli nylonharisnyát ugyan úgy lehetne unisex ffi divat, csak ugye annyira eltolódott a nőiesség irányába, hogy nem is tudott ezidáig divat lenni,és megosztó a vélemények ha pasik hordanàk,hordjuk.

2023. okt. 14. 15:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!