Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nylonharisnyát hordók, titeket...

Nylonharisnyát hordók, titeket piszkálnak mert ilyenkor is vesztek fel?

Figyelt kérdés
Engem anyám csészeget, kiborít hogy fölöslegesen a harisnyámmal foglalkozik,hogy nem kell az. Titeket is szoktak?

2020. jún. 25. 08:46
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Így van.
2020. jún. 26. 21:35
 12/36 Laylah ***** válasza:
Rajtam most is van egy opaque fekete harisnya rövidnadrág alá, a kutya nem nézi. Anyám meg nincs, hogy beleszóljon, ha lenne, akkor is 250 km-re lenne.
2020. jún. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Te miért hordod, és miért jó az opaque?
2020. jún. 29. 15:29
 14/36 Laylah ***** válasza:

Nagyon ritka, hogy nincs rajtam, igazából hidegebb időkben alap, nyáron meg nem szeretem, hogy egymáshoz tapadnak a lábaim, plusz nem tör fel olyan könnyen semmilyen lábbeli.

Az opaque most kényszermegoldás volt, hosszú gatyában megsülnék, viszont nem volt időm szőrteleníteni rendesen, így legalább nem látszik. :D

2020. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Értem. Engem anyám folyton csesztet mert harisnyába vagyok, 15-20denes nylont hordok.
2020. jún. 29. 16:19
 16/36 anonim ***** válasza:
94%

Hajjaj, erről rengeteget tudnék mesélni. Én is szinte mindig veszek fel harisnyát, mert nem szeretem, ha csupasz lábam, és erre a harisnya a legjobban bevált dolog: kényelmes (ha jó a mérete, és a minősége), sokkal szebb benne a lábam, cipőbe se izzadok úgy benne, de ha mégis, hamar megszárad, nem dórzsöli ki a lábam. Lehet vele "trükközni", pl ha nyár elején még fehér a lábam, akkor egy sötétebb árnyalatú harisnya ezt leplezi. Vagy a kisebb esztétikai hibákat is takarja. Szerintem sokkal szebbek a lábaim hrianyában, mint nélküle. Akkor kezdtem rákapni a harisnyákra, mikor fölkerültem gimibe. Eleinte az évfolyamban a csajok maceráltak miatta, h mennyire béna már, h magamtól is felveszem, nemcsak akkor, amikor kötelezö. Meg nem értették, h hogy nem utálom magamon. Ez pár hónapig tartott, aztán megszokták. Anyu nem azért macerált, amiért hordom, hanem mert nem magyon vigyáztam rá, és mivel akkoriban még ő vette nekem a ruhákat, sokszor tette szóvá, h egy kicsit sokban van már a harisnyahasználatom, és bevezette, h havonta max 10 harisnyát vesz, tanuljak meg rájuk vigyázni, vagy osszam be. Hugom, meg az unokahugom azért mceráltak, h testszínű harisnyákat hordok, mert az olyan öregasszonyos, hordjak inkább feketét, az a divatos. Szóval engem családon belül, meg a szűkebb környezetemben nem kifejezetten azért piszkáltak, mert harisnya van rajtam, ismernek már, tudják, h szeretem. Inkább csak a harisnyaviselési szokásaim kapcsán.

Kolléganők szoktak még eleinte méltatlankodni, amikor nagy melegben is rajtam van, de általában elfogadják, a magyarázatomat a dologra, sőt olyan is volt már, h egy kolléganőmnek sikerült bebizonyítani, h egy vékonyka harisnya sokkal kevésbé melegít ilyenkor mint egy kosztümnadrág..

Szóval én is sokszor tapasztalom, mások furcsálását a harisnyázásom kapcsán, de ez szerintem leggyakrabban abból fakad, h nagyon sok nő ki nem állhatja ezt a ruhadarabot, és furcsálja, h más hogy szeretheti.. Olyan, h beszóltak volna miatta, nem igazán fordult még elő. És olyan sem, h más nemtetszése miatt mellőztem volna a harisnyámat. Szerintem te se foglalkozz vele, akkor pedig pláne ne, ha felnőtt, önálló nő vagy, és nem vagy senkire (pl anyukádra) utalva.

2020. júl. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
96%
16-os! Érdeklődve olvastam a hozzászólásod ami tök jó, de szerintem a kérdező nem nő...
2020. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

16/ köszi a választ, hasonlóan vagyok én is, sokan nem értik miért hordom folyton, nyáron is. 12 13 éves korom óta hordom, középiskolai évek alatt hetente vettem 2-3 harisnyát, szóval tele volt a szekrényem 😃.

Amúgy anyámnak nem tetszett évekig ez,pláne ha nyáron hordom hordok. Jó most is előfordul, hogy 2 nap nincs rajtam, de utána már hiányzik és muszáj felvenni.

Pedig nem értik miért jó abban.

Hát ha vki harisnya mániás, akkor ez van. És valóban pasi vagyok ☺️.

2020. júl. 2. 20:09
 19/36 A kérdező kommentje:
Amúgy én is azért hordom, mert anélkül nem szeretek rövidbe lenni, túl mezítelen úgy. De télen is szeretem. Amúgy én is főleg testszínűt hordok, ha véletlenül felveszek színesebbé, akkor már van aki szól a családból, hogy ezt inkább ne ☺️ De nem nagyon foglalkozok velük, főképp az utcán beszólók veszélyesek, ezért utcán főleg testszínűt hordok, igaz azért is be szoktak szólni. Sok hülye van sajnos.
2020. júl. 2. 20:33
 20/36 anonim ***** válasza:
92%

#17

Köszi! Nos, ez bennem is felmerült, de mivel érintett vagyok a kérdésben, leírtam a saját "élményeimet". Bárkinek/bármikor hasznos lehet belőle valami. Mondjuk nem feltétlen pasinak szántam amit írtam, de ez csak részletkérdés. Mondjuk így már világos, h miért macerálja az anyukája a harisnya miatt. (Még jó, h nem írtam semmi rosszat az anyukára, amiért beleszól abba, h mit vesz föl) Ha lenne fiam, én sem nagyon örülnék neki, ha rendszeresen hordaná, főleg úgy, h látszódik is. Ha nem látom, akkor nem zavar, sok pasiról tudok, aki nadrág alatt hordja télen, amivel nincs bajom, mert tudom milyen kényelmes és praktikus, viszont egy vastag, szőrös pasilábon, elég kiábrándító látvány a harisnya.

Amúgy mostmár így ennek tudatában az lep meg, h a kérdezőt mások nem macerálják, csak az anyuja... :O

2020. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!