Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nylonharisnyát hordók, titeket...

Nylonharisnyát hordók, titeket piszkálnak mert ilyenkor is vesztek fel?

Figyelt kérdés
Engem anyám csészeget, kiborít hogy fölöslegesen a harisnyámmal foglalkozik,hogy nem kell az. Titeket is szoktak?

2020. jún. 25. 08:46
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Én szőrtelenítem a lábaim, épp tegnap csináltam, nyáron hetente 10 naponta szoktam borotválom, rutinos vagyok, 20perc alatt megvan az 😊.

Igen tudom, hogy sok embernek taszító a ffin harisnya, bár sosem értettem mi olyan lényeges van ezen.

Ízlések és pofonok ugye.

Én amúgy sem szeretem az egyformaságot, se öltözékben, se másban.

Amúgy több pasi hordaná mint én ha nem néznének furcsán rá.

Amúgy engem idegenek durvábban kritizálnak, mint anyám.

Amúgy leszarom, én alapból toleráns vagyok, én a beszólogatókra úgy tekintenek, mint bunkó kultúrálatlanra.

De tudom, hogy egy nő tudja milyen az ha kritizálja valaki.

2020. júl. 2. 21:37
 22/36 anonim ***** válasza:
68%

Persze, nyilván. Én is kb mindent tolerálok, csak vannak olyan dolgok is, amiket nem szeretnék semmilyen formában megtapasztalni. Láttam már pasit harisnyában, még olyan is volt, h én adtam neki egyet. Ezzel nincs is bajom, én is szeretem, jó érzés hordani, teljesen meg tudom érteni, ha egy pasi is kíváncsi rá milyen. Viszont látni nem szeretném benne, mivel nekem a harisnya a nőiesség egyik megtestesítője, és ezért bizarr látvány nekem egy pasin. Persze biztos van olyan nő, akinek ez nem gond, talán még izgatja is a dolog, de engem maga a látvány taszít, a tudat viszont nem, szóval ha a pasim ilyen dolgokra vágyna, felőlem csinálja nyugodtan, csak azt az egyet tartsa tiszteletben, h nem akarom úgy látni.


Én sosem kritizálok senkit ilyesmiért, nem szeretek mások dolgával foglalkozni. Egészen addig, amíg engem is hagynak nyugodtan létezni, nem zavar be a furcsaságával valaki. Élni, és élni hagyni. Viszont tudom, h sok embert ez éltet. És szerintem jó a hozzáállás, ahogy a gúnyolókat kezeled! Néha azért vissza is szúrhatsz valami frappánsat, nehogy nagyon a fejedre nőjenek. Persze nem azt mondom, h te is ugyanazt csináld, de egyszer-egyszer belefér, jót tesz a léleknek, plusz tudatosítja a macerálóban, h azért van egy határ.

Engem gimiben volt, h maceráltak amiért nem követtem a népszerű csajok öltözködési trendjeit, ami szerint a bőrszínű harisnya gáz, meg úgy a harisnya is, de ha már tényleg kell, akkor csakis fekete. Persze sokan nem vették fel még ünnepségre sem. Persze szerintem elég vicces volt azokat a népszerű, beképzelt, magukat istennőnek tartó csajokat csini ruciban csupasz lábbal látni, főleg úgy, h nem is voltak vele tisztában, h mennyire tönkreteszi az összképet a koránt sem tökéletes lábuk. Na de a lényeg az, h egyszer az egyik ilyen csajszi beszólt valamit a harisnyám miatt, h rajtam ez sem segít, én meg egyből visszaszóltam, h én nem azért hordom, h segítsen rajtam, hanem mert szeretem, viszont, ha már itt tartunk rajta azért segítene, amilyen narancsbőrös a combja, és színtelen fakó a lába... Nem mondott rá semmit, viszont utána többször nem macerált, ráadásul megfogadhatta amit mondtam, mert utána már nem nagyon volt a suliban csupasz lábbal. Inkább nadrágot húzott, vagy ha szoknyát, akkor ő is felvette a harisnyát. :D


Amúgy az mindenképp dicséretes, h felvállalod ezt a dolgot, és nem titokban, sutyiban kezeled. Normális nő ezt értékelni fogja előbb-utóbb, csak legyél elég türelmes hozzá! Remélem mielöbb sor kerül rá, addig pedig is érezd jól magad a harisnyák hordásával, és minél kevesebb konfrontációt kívánok a környezeteddel emiatt!

2020. júl. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
27%

22.

És ha pasi hordja a harisnyát?

Mit idegenkedsz tőle?

Ti nyúltátok le tőlünk , most meg úgy írsz róla mintha csak nőkhöz tartozna.

Nem szereted látni benne a férfit?

Én sem szeretem látni azt a sok nőt férfi ruhában, de nem mondom , hogy jajj csak ne lássak egyet sem benne.

Ez elkerülhetetlen, ha nem tetszik ne nézz oda ahogy én teszem a férfi ruhát viselő nőket.

Amúgy le írtad a lényeget, szereted viselni mert komfort érzeted ad, hát pont ezért viseljük mi is férfiak.

Azért mert férfi vagyok nehogy már ne viseljem azt a ruhadarabot amit a nők eltulajdonítottak tőlünk és most újabban már az ő ruhájuk...

Lassan így járunk már a nadrággal is.

2020. júl. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
87%

Azért annak tudatában, h a legtöbb nő hogy áll ehez a dologhoz, nem túl bölcs dolog ilyen stílusban írni olyannak, aki mutat némi együttműködést a témában...

Hallod, egy szóval nem mondtam, h ne viselje pasi. Sőt, pont azt mondtam, h nekem semmi bajom vele, de látni nem akarom. Főleg nem egy vékony fényes harisnyában. Mert nekem az a látvány kiábrándító. Nem tetszik! Most komolyan ízlésekről vitatkozunk?! Ez teljesen felesleges. Vagy mit gondolsz, erőszakoljam meg magam, h márpedig tetszen? Hát ez nem így megy. Neked pedig illene ezt tiszteletben tartani, nem pedig ilyenekkel vagdalkozni. Főleg, h egy olyan témáról van szó amire nem létezik egységes álláspont! Szerintem nincs két olyan ember, aki totál egyezne a kérdésben, és ha jól sejtem én még a rugalmasabbak közé tartozom. Az meg, h nem tetszik pasi lábon a vékony, átlátszó harisnya nem tehetek róla. (Amúgy vastag 60 den fölötti nem átlátszó harisnya látványával nincs bajom, az még be is jön, ha kiemeli a combja, feneke vonalait) Egy pasi lába ne csillogjon már harisnyában, a csillogós cuccok nőknek valók szerintem. Kicsit olyan ez, mintha egy pasi csillogós szájfényt használna: amíg egy csajszi iszonyat szexis tud lenni tőle, egy pasinál már tök más konteksztusba kerül, nem?! Persze nyilván használjon ajakápolót a pasi is nyugodtan, de valami semleges fajtát (pl labello classic), ne pedig csillogósat, vagy rózsaszín árnyalatút. Ha pedig mégis ilyeneket használna valamiért, azt tegye olyan közegben, ahol ezzel senkit nem zavar! Visszatérve a harisnyákra: mégegyszer mondom, felőlem nyugodtan hordhatja a pasi, csak én ne lássam: pl ha délelőtt otthon van, én meg dolgozok akkor hajrá, csinálja, még azt sem mondom, h vegye le, ha hazaérek, de vegyen fel egy zoknit, meg valami nacit, h ne lássam rajta a harisnyát. Most ez olyan hatalmas kérés?! Nem, ez egy teljesen korrekt kompromisszum szerintem. Ha pedig ez valakinek nem megfelelő, akkor hajrá, olyat kell keresni, akinek ez nem okoz gondot, h a pasija lába átlátszik és csillog, egy csajos ruhadarab alatt. Én nem szeretem, ha a pasi nőies. Én azt szeretem, ha a pasi az pasis, nőies pedig én vagyok. Ez van. Pasiban is van olyan aki a férfiasabb nőket szeretik, nem pedig a nőciseket. Tehát, ha mondjuk én beleszeretek egy pasiba, viszont neki nem jönnek be az olyan nők mint én, két lehetőségem van: vagy kifordulok magamból és felveszek egy olyan imidzset, ami bejön a srácnak, vagy tovább lépek és keresek mást, aki így is el tud fogadni! Ezzel nagyon mást nem lehet tenni, mint elfogadni.

Szóval neked is inkább ezt tanácsolnám, h ahelyett, h itt oltogatod az embereket, és a saját fájdalmaidat, sérelmeidet, frusztrációdat tolod rájuk, inkább keress magad mellé valakit, akivel meg tudod élni normálisan ezeket a dolgaidat, sokkal jobb lesz hidd el, mint itt osztani az észt! Ráadásul ezzel a stílussal pont az ellenkezőjét éred el annak amit szeretnél: könnyen elriaszthatod azokat is, akik érdeklődnének a dolog iránt: pl egy 16-20 közötti csajszi aki hallott valamit a dologról és picit utána akarna járni a dolognak, és mondjuk egy ilyen erőszakos, durva hangvételű írásra bukkan először, hát egy életre elmegy tőle a kedve, és benne is az a kép alakul ki, h ez mennyire gáz dolog... Szerintem gondolkozz el ezeken, és tegyél is valamit érte, h megszerezd amit akarsz. Viszont annyit azért segítek, h ezt itt nem fogod tudni megtenni (vagy csak nagyon kicsi eséllyel) és főleg nem ilyen stílusban!

Na további minden jót, és sok sikert hozzá, részemről nincs több hozzáfűzni valóm..

2020. júl. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Én megértém ha nem tetszik pasin a fényes nylonharisnya, de erre azt mondom, hogy sok dolog van az öltözködésben, ami x-y-nak nem tetszik, mégis túllép rajta. Egyébként sok embernek, pasiknak sem jön be, inkább a szolid fajta.

Nekem pl a testszínű harisnya szebb, mint a fekete, de láthatóan a lányok fordítva gondolják.

2020. júl. 3. 08:23
 26/36 anonim ***** válasza:

Csendesen figyelve, érdeklődve olvasom ezeket a csörtéket itt mindig. Most már hozzá kell szólnom. Sajnos igen kevés a mai világban az ilyen értelmes, széles látókörű, intelligens hölgy (remélem tényleg az), mint aki ezeket a szép hosszú hozzászólásokat írja. Teljesen osztom a véleményét. Egy pasira nem való az átlátszó, fényes, vékony harisnya. Pláne ha még a lábát sem borotválja. Viszont a vastagabb már más tészta. Azt én is szívesen kipróbálnám magamon.


Hagy kérdezzek valamit, mert egy valami nem volt tiszta!

Idézek: "felőlem nyugodtan hordhatja a pasi, csak én ne lássam: pl ha délelőtt otthon van, én meg dolgozok akkor hajrá, csinálja, még azt sem mondom, h vegye le, ha hazaérek, de vegyen fel egy zoknit, meg valami nacit, h ne lássam rajta a harisnyát"

Ha ugyanezt az általad is említett vastagabb, matt fajtából adja elő, akkor is el takartatnád vele? Vagy az már nem zavarna ha otthon abban flangál?

De jobbat is kérdezek! És most tényleg csak a véleményedre vagyok kíváncsi, ne vedd csesztetésnek! Tegyük fel a pasid is nyitott ebben a témában és hordaná. Azt mondaná, hogy veled együtt tavasszal-ősszel vastagabb, nem átlátszó harisnyát akar felvenni rövid nacival. Mármint úgy veled együtt, hogy egyszerre mutatkozik veled, abban, mindenhol. Ebbe bele mennél?

2020. júl. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Már bocs, de melegbe a vékony harisnya való. Én is ha hűvös van akkor 40denest hordok, ami nem áttetsző.
2020. júl. 3. 08:47
 28/36 anonim ***** válasza:
53%

24-es drága novella író kolléganő!


Bocsánat a stílusomért én ilyen “paraszt” vagyok, és negyven felett már nem áll módomban senki kedvéért ezen változtatni.

Számomra a te hozzáállásod a kissé viszolyogtató!

Hogy egy ruhadarab ennyire taszítson egy férfin.

Egy férfi minden ruhában férfi marad.

Én sem rettegek ha egy nő férfi boxerben,nadrágban,ingben,stb. Van.

És jössz itt a toleranciával...?

A szájfény minta felhozatal jó volt, csak nem állja meg a helyét!

Mert miért kéne fényes harisnyát viselni? Vannak vékony de nem is láthatóak.

Vagy most a vastagság is bűn..?

Amúgy ha nem tudnád gyártanak férfi nejlonharisnyát is tehát nem csak tu birtokolhatjátok.

Amúgy köszönöm, de feleségem van akit egyáltalán nem tavar a látványom ő nem gyerekes felfogású, mellesleg ő szoktatott rá télen.

Én nem fogom dugdosni sehol, sem lábon sem lábfejen, mert teszek az idegenek véleményére.

Szeva!

2020. júl. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Sosem értettem miért olyan nagy dolog a harisnyaviselés, akár nő, akár ffiak hordják?!
2020. júl. 3. 11:48
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha te pasi vagy,akkor érthető,hogy Anyukád piszkál a harisnyáid miatt.Én mikor lebuktam Anyum előtt,azt hitte,hogy homokos vagyok.Azóta megnősültem,2 gyermekem van.
2020. júl. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!