Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Casio ProTrek óra quartz...

Casio ProTrek óra quartz szerkezete hogy bírja?

Figyelt kérdés

Ballagási pénzemből szeretnék vásárolni egy órát. Nézegetek mechanikusokat és quartzokat is. Olvastam, hogyha egy életre kell egy óra, akkor az legyen automata. De engem valahogy mégis jobban vonz az igénytelen quartz, azokból is a Casi ProTrek. Elég funkcionálisnak néz ki és kinézetre is tetszik, de félek, hogy nem bír annyit mint egy jól megcsinált mechanikus. Mennyit bírnak a quartz szerkezetek? megállnak azok valaha? Vagy mi hibásodhat meg solar akksin kívül egy protrekben? Mennyire jellemző a meghibásodásuk?

Vagy keresgéljek inkább az automata órák közt? 150 ezer forintom van rá, de jó lenne ha maradna belőle.

Amitől még félek, hogy van benne csomó funkció, de mondjuk nem jól működnek vagy élesben kb használhatatlanok és ezekért a funkciókért fizettem plusz pénzt.


2020. jún. 26. 18:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!