Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tì mi alapján vesztek ruhát?...

Tì mi alapján vesztek ruhát? Meg veszitek mindent ami tetszik vagy szetteket vesztek?

Figyelt kérdés

Én már jártam úgy hogy az alapján válogatam a ruhákat hogy önmagában jól néz ki végül a felét nem hordtam mert alig tudtam felvenni valamihez.

Jobb lenne szettekbe venni? Tehát ki nézni egy cipőt ahhoz mondjuk 2 farmert 2 pulcsit(ami 100%ban passzol hozzá) és akkor ezeket mindig egymással hordani?


2020. jún. 26. 21:07
 1/9 Metionin ***** válasza:
92%
Igazából nálam egyesül a kettő. Megveszem ami tetszik és azokat hordom egymással. Nagyjából egy kaptafára megy az egész öltözködésem, így nem nehéz.
2020. jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha rám jön, akkor megveszem.
2020. jún. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól kombinálható alapdarabokra építem a ruhatáram, ehhez veszek különlegesebb darabokat is.Színben van egy 'paletta' amik a hozzám illő alapszíneket képezik, ezekhez válogatok feltűnőbb darabokat ami szintén illik hozzá. Hasonló stílusú ruháim vannak. Így nincs az, hogy minden ruhám csak külön külön jó, mert sem stílusban, sem színekben nem passzolnak össze.
2020. jún. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
80%

Általában olyan ruhát veszek meg, amire szükségem van (mert mondjuk kifogytam/kihíztam a ruháimat, vagy egy tönkrement darab helyett akarok venni valamit), és ami passzol a többi ruhámmal. Körülbelül a ruhatáram 80-90%-át akárhogy tudnám egymással kombinálni. Nem akarok egy felsőt, amit csak egy darab szoknyával tudok csak felvenni, de még olyat se, amit csak 2-höz.

Olyan ruhákat veszek (színben, anyagban), amik sok mindennel, változatosan hordhatók pl. szeretem, ha egy blúzt fel tudok venni szoknyával bulizni, elegáns nadrággal üzleti megbeszélésre és farmerrel hétköznapra is.

Minden ruhám illik a többihez, a kiegészítőimhez stb.

Így nincs is borzasztó sok göncöm, egyébként, mert változatosan tudok öltözködni ezen az elven. (A cipők meg kabátok vásárlásával azonban néha túllövök, szerintem a kabát meg a cipő kifejezetten olyan dolgok, amik teljesen más stílust adnak akár teljesen ugyanannak az outfitnek. )

2020. jún. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Én 90%-ban farmert, pólót és tornacipőt hordok, tehát minden megy mindenhez. De ha úgy van, simán párosítok olyan cuccokat is, amik nem mindenki szerint illenek össze, pl. szoknya vagy elegáns ruha neonszínű tornacipővel. Nálam ez az össze nem illő szett alapból értelmezhetetlen.
2020. jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én általában mikor vásárolok, akkor így a fejemben már automatikusan az van, hogy ha meglátok egy csinos blúzt, akkor automatikusan olyan nadrágok, szoknyák után nézelődök a boltban, ami illene hozzá. :D Szóval végén amiket veszek, azok kb. mindig összeillenek, pedig nem feltétlen ez a szándékom, de mindig így jön össze. :D Mondjuk tény, hogy nem öltözök olyan "különlegesen", szóval nem olyan nehéz feladat összeillő dolgokat találni. :D


De egyébként igen, a te esetedben valószínűleg célszerű lenne, ha így vásárolnál, szettekben. Mármint, annak, hogy megveszel külön dolgokat, de nincs mivel hordanod őket, ezért nem hordod, annak nincs sok értelme, és akkor már inkább jobb, ha szettben veszed meg őket, de hordod is őket. Mondjuk mivel írtad, hogy ugye "kinézni egy cipőt, ahhoz 2 farmert, 2 pulcsit". Szerintem a farmerok nagy része mindenféle cipőhöz passzol, illetve a pulcsik is. Szóval nem tudom, ha nem olyan nagyon különleges pulcsiról vagy farmerről van szó, akkor elvileg kb. mindenhez kellene, hogy passzoljon. :D Szerintem nem kell 100%-ban passzolnia. A lényeg az, hogy az összhatás ne legyen ilyen blah. :D Mármint ne az legyen, hogy a nadrág neon zöld, a felső neon pink. Az összhatás szörnyű lenne. De pl. a kék farmerhez én mindenféle színű pulcsit eltudnék képzelni.

2020. jún. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Extrém stílusom van így a vásárlást külföldi webdhopokból oldom meg. Így már alapból átgondoltan veszem meg a cuccaimat.

Mivel csak fekete ruhákat hordok ezért egyértelmű lenne hogy minden megy mindennel. De ez korán sincsen így. Vannak viktoriánus kort idéző puffos újjú blúzaim, azok a pagan beütésű cuccaimhoz pl nem mennek. Ezért általaban szettekben gondolkodom. De a szettek felét már az otthon meglévő ruháimból találom ki és azokhoz veszek vásárlásonként 1-2 cuccot.

2020. jún. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Megveszem azt ami tetszik, jóláll és nem látom mindenkin. És utána veszek cipőt, van úgy, hogy szinte tökéletesen megtalálom azt ami hozzá passzol és ugyanolyan színű vagy csak az szín is jól áll hozzá, de teljesen más üzletben, más áron és minőséggel. Nem veszek szetteket ruhából sem, hanem úgyis sok ruhám van, végiggondolom mivel tudom kombinálni, ha nem nagyon tudom, de mégis tetszik akkor lemondok róla. Számomra fontos a kombinálhatóság. Szeretek színesen elegánsan öltözni, szeretem kifejezni magam. Számomra a párosítás hogy mit mivel egy jó kis kihívás. :)
2020. jún. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
anyag, szín, praktikus és hordható legyen mindennapokban, ár (sokat tettem már vissza a polcra :D). mivel csak fekete-szürke-fehér cuccaim esetleg sima kék farmer, de a legtöbbször talpig fekete ruháim vannak, így könnyű válogatnom :D sima pólóból és mindenféle minta nélküli felsőkből(top, trikó, pulóver) van sok főleg. vannak alkalmi ruháim is, de azokat nyilván évente ha 2x kell felvennem.
2020. jún. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!