Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Teltebb lányok, nők ti vesztek...

Teltebb lányok, nők ti vesztek fel vékony pantu trikót/ruhát?

Figyelt kérdés

70kilo és 160 cm vagyok

Tavaly még simán felvettem a vékony pantu trikót mert 58 kiló voltam, mostmár viszont felek, de kegyetlenül meleg van.

Ti fel veszitek a vékony pantuakat?

Kicsit húsos a karom, viszonylag szelesnek is értem magam :/ bár az utóbbi annyira nem akadalyoz

Hogy felvegyem csak a "hónalj zsír" 😂 és a húsos kar



2020. jún. 27. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Ha neked kényelmes vedd fel. Szard le masok mit mondanam :D

Nem kell ezért izzadni.


Sokat segít, ha használsz golyós deot meg sprayt. Meg legyen nálad nedves kendő. Így az esetleges kellemetlenségeket is elkerülheted.

2020. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azt mindig használok😁

Főleg ilyen időkbe..😅

2020. jún. 27. 15:31
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Vahh, kb ugyanazok a paramétereink, de én nem veszek fel ilyent. Még rövidujjút se szívesen.


Egyébként nem is a kinézet miatt, hanem mert mióta ilyen dagadék vagyok, rettentő módon izzadok. :,D Hiába borotválkozom, törlök, parfümözök. Nem állítja meg semmi. >:(

2020. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is pont 160 cm és 70 kg vagyok sajnos. Vastag és narancsbőrös a lábam meg karom is vastag. Vagy nyári ruhát veszek fel ami rövid ujjú és legalább a térdemig ér vagy pedig fekete capri leggingst bővebb vagy kicsit hosszított pólóval. Trikóba szégyenlem a karom, rövidnadrágba meg a combom. Max otthonra veszem fel ezeket. Én is 55 kiló voltam 3 éve mielőtt terhes lettem, akkor bármit felvehettem de sajnos nagyon elengedtem magam és a fogyókúrára még nem tudtam magam rávenni. :(
2020. jún. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Én 170 centi vagyok és 72 kiló, formás. Van rajtam fognivaló, de pont nem érdekel, én imádom, párom imádja. Ugyanúgy felveszem a trikót és a rövidnadrágot is.
2020. jún. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Laylah ***** válasza:
100%
Spagettipántosat nem. Egyrészt nagy a mellem, nem hordhatok pánt nélküli melltartót, az meg csúnya, ha kilóg. Másrészt pedig ugye az izzadság, nagyon utálok izzadni, ráadásul így az első kis réteg is azonnal megcsapja az ember orrát. Jobban szeretem a rövidujjúakat.
2020. jún. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem mindegy, hogy valaki 170 cm-hez vagy 160 cm-hez 70 kg. Utóbbi már túlsúlyosnak számít.
2020. jún. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A fejed számít túlsúlyosak 😂
2020. jún. 30. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!