Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj, ha egy férfi túlzottan...

Baj, ha egy férfi túlzottan igényes öltözködés terén?

Figyelt kérdés
Az igénytelenség nyilván taszító, de a túlzott igényesség is visszatetsző lehet. A férfiaknál szerintem nagyon nehéz belőni az optimumot, amikor is minden rendben van, de mégse kelti azt a hatást, hogy az illető a kelleténél többet foglalkozik a külsejével. Ez lenne az észrevétlen elegancia. Hogy lehet megvalósítani?

2020. jún. 28. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit értesz az igényes öltözködés alatt. A leírásból nem nagyon tudom hogy milyen stílusra gondolsz és így nehéz a kérdésedre választ találni.

Ha itt kifejtenéd akkor talán tudok neked egy kicsit segíteni.:)

2020. jún. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi túlzott??? Mire gondolsz?
2020. jún. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a túlzott igényesség az a piperkőcködés. Nem abban nyilvánul meg, hogy hogyan néz ki a pasi, hanem abban, hogy hogyan viselkedik... Pl folyamatosan igazgatja a haját, simogatja a ruháját. Túlzottan félti a ruháit, pl nem térdel le a padlóra, inkább bébizsiráfot játszik ha szükség esetén. Minden tükör előtt önellenőrzést tart, igazgat.
2020. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Egyaltalan nem baj
2020. jún. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A hármas válaszoló tökéletesen megfogalmazta, hogy mi az, ami már tényleg túlzás. Viszont a kérdésedet nem annyira fejtetted ki, hogy még mit értesz túlzott igényesség alatt?
2020. jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Túlzott igényesség nem létezik. Ha már valami túlzottan szélsőségesen nyilvánul meg, azt másképp hívják. Pl. rendmánia, tisztaságmánia, felszínesség, piperkőcség,kényeskedés.Attól függ éppen mire gondolsz.
2020. jún. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

túlzott igényesség = amikor jól néz ki valaki, de az is érződik, hogy túl sokat foglalkozik az öltözködéssel.


Az én skálám:


- szemet szúró igénytelenség

- átlagos, kisebb hibák vannak azért

- minden rendben van, de semmi sem feltűnő rajta = egyben van a csávó

- elegáns, afféle lezser elegancia = van stílusa, de igazából nem érdekli az egész

- túlzottan igényes, és itt már egyértelműen érződik a törekvés is

- piperkőc, divatmajom

2020. jún. 28. 11:56
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem egy egészséges stíluskép(pl tudja mi áll jól neki, de nek bújja állandóan a divatlapokat/üzleteket), plusz szőrzetét, haját karban tartja, nincs izzadtságszaga, ápolja a bőrét stb. Nekem ez tükrözi az nem túlzott eleganciát,miközben az illető mégis ad magára.
2020. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

7: a divatmajom is lehet ápolatlan.

Az elegánsan öltözöttnek is lehet zsíros a haja.

A tőlem teljesen eltérő ízlésú is lehet ápolt, jól öltözött. Szóval szerintem ilyen nincs.

2020. jún. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%
Ez így hülyeség szerintem, mert ha vki nem tetsző ruhát, frizurát csináltat, akkor édes mindegy hogy 2 percet vagy 2 órát tökölt vele, annál az is jobb, ha csak úgy kikel az ágyból. Szóval magára a dologra is kéne koncentrálni, ki nem tojja le mennyi idődbe került, saját életedet húztad vele, nem másét.
2020. jún. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!