Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért tetszik annyi embernek...

Miért tetszik annyi embernek a supra cipő?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 1. 20:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés, szerintem egyenesen ocsmányak.

De -mint minden- szubjektív, így az is, ha épp ez a cipő tetszik nekik. Gondolom olyan is van, aki csak azért, mert "menő".

2010. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
Mert úgymond újdonság.Nekem is bejön.Ha elég pénzem lenne vennék is egyet.
2010. aug. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazért mint a Konzerv cipő meg a többi baromság. Rohadt jó értékesítési marketing és PR áll mögötte mindenki ilyet akar és pár "alfa" ember megveszi a többi idióta megy utánna. Birkaszellem.
2010. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom azt, hogy nekem nem tetszik egy kicsit se. De amúgy ilyeneket a kínaiba is lehet már kapni /utánzatok/ szóval tele van a város ilyen cipős emberkékkel.

14L

2010. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
70%
haat nekem nem nagyon tetszenek ,en inkabb maradok a tenisszcipoknel ,mert azokat imadom :X
2010. aug. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nekem sem a converse, sem ez nem tetszik. Persze, igaza van az elsőnek, ez szubjektív és tényleg lehet van olyan ember akinek ez tényleg tetszik, de lefogadom a többség azért veszi mert ez a "menő" és futnak a divat után.
2010. aug. 1. 21:10
 7/25 anonim ***** válasza:
55%
én azért vettem Suprát, mert ez nem tömegcikk mint a nike, adidas...és szerintem jól néz ki, ráadásul megéri az árát, mert nem jön szét egy-két hónap alatt.
2010. aug. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
71%
Én még akkor vettem suprat, mikor alig volt valakinek.De ma már tömegcikk,de akkor is hordom, mert nagyoooooon jól néz ki (:
2010. aug. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. De nekem nagyon nem jön be-.-
2010. aug. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

van akinek illik a stílusához,ezért az olyan embereken kifejezetten tetszik

de magamon nem tudnám elképzelni

2010. aug. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!