Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van új trend lapostalpú...

Van új trend lapostalpú csizmák terén? Olyanra gondolok itt mint régen a szőrös csizmák/hótaposók voltak. Vagy az még mindig hódít?

Figyelt kérdés
Sportos, mutatós, meleg, nem magassarkú lábbelire szeretnék ötleteket, online áruházak linkjeit. Boxcipők is szóba jöhetnek. Előre is köszönöm.
2008. nov. 25. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a cipővásárlási szempont: álljon jól és legyen kényelmes, csizmánál télen pedig pluszban: legyen csúszásgátlós talpa (ha nem jó a talp, cipész megcsinálja), és legyen meleg belül, valahogy ennél sose az aktuális divat volt a szempontom, pedig nő vagyok, de fontosabb, hogy ne törjem ki a bokámat (mondjuk ha tükörjég fagy a járdára), és meleg legyen, meg tudjak benne járni, mint az, hogy hogyan is néz ki :-)
2008. nov. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
bokacsizmák a divatok (műbőr,bőr)
2008. nov. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Alternatív megoldás esetleg, ami nem bokacsizma (kifagy benne a lábszáram), inkább az első kommentben leírtak illenének rá, de mégis divatos?
2008. nov. 25. 15:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
(első válaszoló vagyok) Nézd, én nemrég vettem egy csizmát, Estrella márkájú, Pesten több helyen is van boltjuk (2-t tudok, Újpest Központ, vagy Bosnyák tér), nagyon jó minőségű cipőket készítenek, eddig még sose csalódtam bennük, se minőségre se méretre (nekem pici a lábam, anyukámnak széles), van választékuk, az én csizmám, amit vettem, az picit magas sarkú, de kényelmes, lehet benne rendesen járni, magas szárú (majdnem feljön a térdemig), meleg belül, semmi csicsás szükségtelen izé nincs rajta, szerintem bárhova el lehet menni benne, színházba vagy akár csak egy bevásárlásra, fekete. Van nekik lapos talpú is, ha ez fontos szempont, de ők magasabb sarkúban se gyártanak olyat, amiben nem lehet járni, hozzák a minőséget.
2008. nov. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, a következő Pesti "bevásárlótúrám" alkalmával mindenképp be fogok nézni.
2008. nov. 26. 18:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Én lapos talpúban a rojtosat ajánlanám. Nekem nagyon tetszik:). Bár nem lehet hozzá bármit fölvenni.
2008. dec. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!