Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Puma műbőr cipő megéri 11000-ért?

Puma műbőr cipő megéri 11000-ért?

Figyelt kérdés

Smash V2 L 365215 06


Bele fog rohadni a lábam?



2020. jún. 30. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valakit nem zavar a műbőr, elképzelhető, hogy amúgy igen (mert mondjuk jó minőség, és több szezonig kitart). Az, hogy beleizzad-e a lábad, az melegben tuti biztos, de az is fontos, hogy mennyit tervezed hordani. A magam részéről nyáron kerülöm a műbőr, de még a bőr lábbeliket is, főleg vászoncipőket hordok.
2020. jún. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nyáron valóban jó a vászoncipő, de mit hordasz, amikor annyit esik az eső, mint mostanában?


Keresgéltem még egy kicsit, és 11000-ért már lehet venni bőr cipőt is, íme:


[link]


A márkát nem ismerem, de nem néz ki rosszul.

2020. jún. 30. 22:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, ilyen özönvízszerű esőben, amilyen mostanában több is volt, a legbiztosabb megoldás a gumicsizma... :)

A műbőrnek annyi előnye kétségtelenül van, hogy jobban viseli a megázást, és könnyebben szárítható, mint az igazi bőr.

De amúgy nemrég nekem egy felhőszakadáskor bokáig érő vízben kellett gyalogolnom vászoncipőben, és csak annyi történt vele, hogy tisztább lett. :)

Amúgy szerintem nem néz ki rosszul az a cipő, amit belinkeltél, de ha a vízállóság a fő szempont, akkor nem jobb, mint a Puma.

2020. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenem van, nagyon jól bírja, esőben se ázik be. Nekem nem fülled bele a lábam, de amúgy se vagyok egy izzadós típus.
2020. júl. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!