Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Képesetek lennétek csiszolópap...

Képesetek lennétek csiszolópapírral és késsel nekimenni a cipőtök talpának hogy ne csússzon?

Figyelt kérdés
Életem első saját magassarkúja, és nagyon-nagyon csúszik a talpa... azt olvastam, hogy késsel be kell vágni és csiszolópapírral is érdemes kicsit dörgölni, akkor jobb lesz... csak hát vadonatúj cipő, fáj a szívem érte :D ti mit csinálnátok? Én legszívesebben hordanám így ahogy van, csak hát a lakásból alig jutok vele a járólapon :D
2020. júl. 1. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ hova használod. Ha csak alkalmi cipő akkor meg lehet oldani Leukoplast-al. Egyébként meg végigmész rajta kétszer mondjuk betonon és ugyan olyan lesz a talpa mintha csiszolópapírral estél volna neki.
2020. júl. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, hogy maradi vagyok de nem lehetne elvinni valami cipészhez?

Már ha van még ilyen. Én még így nem jártam, de nem valószínű, hogy neki esnék, mert az ilyenek nálam mindig rosszul végződnek.

Nézz utána hátha tudnak vele valamit csinálni valahol.

2020. júl. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En cipeszkellekesnel veszek tapgumi tablat(2-3 mm vastag gumi) es ob iban palmatex univerzalis ragasztot. Aztan formara vagom es raragasztom. Utana ollival korbevagom.

Minden cipom igy van leragasztva!! Nem csuszik.

2020. júl. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vidd vissza inkább és válassz helyette normális talpút, ha ennyire rossz. Ha nekiesel késsel, már nem fogják visszavenni, és egyáltalán nem biztos, hogy bármennyit is javítani tudsz a talpán így.
2020. júl. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy a környékemen nincs cipész, meg nem nagyon van keretem rákölteni :( közben meg őrült kényelmes és nagyon tetszik, ezért vettem meg, gondoltam, hogy csak kezdek majd valamit a talpával itthon :D na de kimegyek vele a betonra, hátha attól jobb lesz, az nem tűnik olyan drasztikusnak :D
2020. júl. 2. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!