Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy kéne hosszuszárú cipőt...

Hogy kéne hosszuszárú cipőt hordani rövidnadrággal?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy hosszúszárú Converset pár hete,rendes hosszúnadrággal jól ment meg minden,de most rövidnadrággal sehogy se áll jól. Bokazoknival vettem fel,úgy még elment ahogy,de ha már kicsit hosszabb szárú zoknival vettem fel valahogy nagyon hülyén nézett ki.

2020. júl. 3. 14:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp olyan zoknit vegyél hozzá, ami semennyire sem látszik ki belőle - azzal szerintem teljesen jól áll. Volt pár éve, hogy mindenki ilyet hordott, azóta az alacsony Converse lett a divat, de őszintén szólva a magasszárú sokkal szebb. Úgyhogy hajrá, viseld csak nyugodtan és remélem, minél több szép szettet fogunk látni a nyáron magasszárú Converse-zel! ;)
2020. júl. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én bokazoknival hordom, nincs vele bajom így.
2020. júl. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszett a hosszuzoknival, meleg is volt. Bokazokni meg allandoan lecsuszott, így zokni nélkul.
2020. júl. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%

felveszed a rovidgatyád, aztán a cipőt

így

ja és vehetsz zoknit is, de azt nem kötelező

2020. júl. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%

nekem egy hét hordás után baromira fájt benne a talpam, vagy 3 hónap volt mire rendbe jött

pedig tök jó szine volt

2020. júl. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
Leginkább sehogy rövid nadrághoz alacsony szárú cipőt szokás hordani mint ahogy térd zoknit se huzunk rövid nadrághoz 😅
2020. júl. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
6, ez baromság
2020. júl. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem baromság akinek egy minimális stílus érzéke van nemvesz rövid nadrághoz magas szárú cipőt mert röhejesen néz ki
2020. júl. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Bokazoknival mehet. Szerintem nagyon jól tud kinézni.
2020. júl. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#8

Miért nézne ki röhejesen?

[link]


Egyáltalán miért neked kéne eldöntened, hogy mi röhejes és mi nem? :D

Az én szememben a magassarkú cipő röhejes, mégse károgok hogy akik szeretik azok ízléstelenek és fúj és barmok. Ha nekik az tetszik, hordják, én nem venném fel.


Amúgy én felváltva hordok rövidnadrág mellé magas és alacsony szárú tornacsukát, a magassal sokkal jobban tetszik, ha az alacsony szárú tönkremegy, ahelyett is magasat veszek. :)

Nem értem, neked ettől miért lesz rosszabb az életed.

2020. júl. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!