Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Brazil fazonú szinte tanga...

Brazil fazonú szinte tanga fürdő ruha, vélemények? Fiúk lányok?

Figyelt kérdés
Minden szempont érdekel.

2020. júl. 4. 22:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
13%
Közönséges, ízléstelen, igényes nő ilyet a hálószobában vesz fel. Nem tudom, mi más szempont lehet még.
2020. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Csak az ítéli el aki konzervatív,prűd,sznob.De őket figyelmen kívül kell hagyni.
2020. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem sem tul izleses, es mindegy milyen alakon van, tobb ffi ismerosom szerint is olcso hatasa van.

Engem nem zavar, ha vki hordja, en no vagyok, es nem vennem fel.

2020. júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
A #2-es jól beszél.A konzervatívaknak nem tetszik.De szerintem mindenki azt hord amiben jól érzi magát,akinek nem tetszik forduljon el.Aki negatív véleménnyel van, az tapasztalatom szerint nem járt még eredeti világi strandon.
2020. júl. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem jó. Akinek bomba alakja van, azt nagyon feldobja, de akinek nem annyira bomba (de elfogadható), annak is ad egy kis stílust, vagányságot. Akinek meg egyáltalán nincs jó alakja, az meg valószínűleg szokványos szabású bikinialsóval sem lesz egy szuper látvány (de nem is lényeg, fürdőzéskor alaktól, alkattól függetlenül mindenki nekivetkőzik).
2020. júl. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
16%
Én nőként válaszolok, szerintem ízléstelen a tanga fürdőruci. Max erotikus fotózáson venném fel.
2020. júl. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

Nőként írok: nekem nem tetszik.


Sem magamon, sem másokon. Végképp nem vagyok kíváncsi más nők valagára, és bár tudom, hogy strandon könnyű véletlenül villantani... nekem nem kell az, hogy ezt a kockázatot növeljük.


Másrészt, a férfiak tekintetét odavonzza. Bármilyen gentleman is az illető, meg fog bámulni, ha rövid ideig is.

Nekem meg őszintén rosszul esik, amikor a párommal töltöm a szabadidőm, kikapcsolódunk a strandon és odatéved a tekintete egy ilyen seggre - még akkor is, ha a nő csúnya, és soha nem tudná magát elképzelni vele.

2020. júl. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
8%

Azt nem értem,hogy ha a túl rövid nadrágot pitsagatyának nevezik, akkor ezt miért akarják elfogadtatni??

Ez már a legalja, ugyan úgy közterület egy strand is mit egy utca , nem mindenki kíváncsi a másik kitett pitcsájára.


F.

2020. júl. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

Ha valakinek megfelelő teste, jó alakja van hozzá, akkor nem látok kivetni valót benne. Persze nyilván van egy határ. Ha elöl rendesen takar, mint a normál bikini alsó, csak hátul mutatja jobban a feneket, nekem az még belefér.

F

2020. júl. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Na, kaptál elég választ?
2020. júl. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!