Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rock fesztiválra ez a szerelés...

Rock fesztiválra ez a szerelés mennyire jó? Szerintetek kirívó leszek, és a pasik oda fognak jönni esetleg csak megbámulnak? Vagy semmi extra?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék neccharisnyát felvenni valahova, de normál bulikba nem tartom odavalónak.

Szóval: egy kisebb-közepes szemű neccharisnya, az szombfelsöig érő rövidnadrág, sportcipő, és valami ujjatlan póló.

Még nem igazán voltam ilyen fesztiválon és jön velem a barátom is, aki elég féltékeny típus, nem szeretném ha ebből veszekedés lenne, ha esetleg kirívó leszek és pasik "zaklatnak"

Amúgy testalkatra semmi extra pici mell kicsit nagyobbacska fenék 165 centi 57 kg 18èv

Válaszokat köszi.



2020. júl. 5. 06:38
A kérdező szavazást indított:
Semmi extra
Max megbámulnak
Egy két csávó biztos leszolít
45 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Nyugodtan mehetsz. Amúgy miféle rockfesztivált tartanak meg?
2020. júl. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Rock Balaton de ott még lesz eltolás valószínűleg augusztus 15 utánra

Zorall pedig augusztus vége az már tartható.

Augusztus 15 utánól szeptember közepéig rengeteg feszt lesz. (Eddigi ábra szerint.)

2020. júl. 5. 06:45
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Én ilyen szerelést normál napokon is láttam lányokon :D

Őket eléggé meg szokták bámulni a férfiak, de szerintem egy fesztiválon ez nem kirívó.

2020. júl. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

Ha nézni is fognak maximum szánalomból..

F.

2020. júl. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Rockfeszten 10 lányból 8 kb ilyen szerkóban tolja.

Nyugodtan felveheted.

2020. júl. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Ne a pasid miatt ne vedd föl ha neked tetszik! Ha téged nem zavar hogy bámul valaki, ha téged nem zavar hogy időnként bepróbálkoznak és le kell őket szerelned, akkor a pasidat se zavarja!

Amúgy nekem tetszik a szerelésed így elmondás alapján, biztos jól fogsz kinézni.

2020. júl. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
A combfelsőig érő rövidnaci az a fenékvillantós pichagatya? Mert akkor ahelyett egy normális rövidnadrágot választanék. A fenéklógatós forrónaci a neccharianyával iszonyú közönséges lenne. Normális rövidnadrággal viszont teljesen jó, sokan hordanak ilyesmit.
2020. júl. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
Mehetsz, jó lesz az! A féltékenykedős pasit meg kukázd gyorsan, kár rá az idődet pazarolni.
2020. júl. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez minden csak nem bámulós szett. Még csak nem is kifejezetten szexi, tök átlagos.
2022. júl. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!