Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a ruháról? Randira csinos lenne?

Figyelt kérdés
[link]

2020. júl. 6. 04:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%

Ez egy nagyon szép csinos, elegáns összeállítás. Szerintem abszolút tökéletes randira. Nekem nagyon tetszik! 😍


N

2020. júl. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%

Ha a szoknya ilyen rövid akkor felejtős minden alkalomra. A cipő szerintem borzalmas, bokádat törheted ha csak picit is félrelépsz.

Ha a szoknya hosszabb és más cipőt veszel fel akkor tökéletes

2020. júl. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Tudsz ebben a cipőben 10 percet sétálni?
2020. júl. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

A stílus és az összeállítás nekem nagyon tetszik. Szerintem van egyfajta pin up hatása, ami szerintem olyan stílus, amit mindenki tud szeretni.


Ellenben a cipőt nem tartom jó választásnak. Lehet, hogy csak beülős randitok lesz, de mi van, ha mondjuk a srác azt mondja sétáljatok egyet romantikusan a duna partja mellett?

2020. júl. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
33%
Nem
2020. júl. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
40%

Nekem egyáltalán nem tetszik. Szerintem ez annyira túlzás. Pöttyös felső piros szoknya. Jajjjj nee.........

Vegyél fel egy egyszerű ruhát vagy szoknyát egy felsővel. Sokkal jobb lenne mint ez.

2020. júl. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem inkább egy balerína cipőt vagy egy lapos talpú csinos szandált vegyél fel hozzá, mert ebben a cipőben nagyon nem fogsz örülni, ha romantikus sétára is mentek vagy ha tömegközlekedéssel mész oda.
2020. júl. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Cipő sarokmagasságát felezd meg és teljesen jó. Ebben két lépésnél többet menni nem igazán lehet
2020. júl. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudom mi ez a magassarkú ellenzes, de en neha a boltba is abba megyek es semmi problémám vele. Tudok benne futni is, úgyhogy hagyjuk mar ezt a hülyeséget, tudni kell viselni 😃
2020. júl. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%
Nekem így összességében kicsit közönséges hatást kelt. Talán ha más színű lenne a szoknya és a cipő kicsit alacsonyabb sarkú lenne.
2020. júl. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!