Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire "gáz" lányként...

Mennyire "gáz" lányként sportosan öltözködni (nyáron)?

Figyelt kérdés

Igazából úgy látom én, hogy kétféle sportos öltözködési lehetőség van:

1. ténylegesen sportolásra való darabok "hordása":

[link]


2. laza-sportos outfit, egyértelműen nem sportoláshoz:

[link]

[link]


Na, szerintem a 2. az utcára való, viszont nem tudom, hogy nyárára hogy lehetne ezt összehozni, hogy ne az 1. hatást keltse az outfitem.

Valaki, aki ebben a stílusban otthonos, segítene nekem, hogy milyen darabokkal (főleg rövidnadrágokkal és rövidujjú pólókkal) tudnám elérni a kívánt hatást?


Illetve, aki nem így öltözködik: ti mit gondoltok a stílusról? Mit gondoltok úgy en bloc a sportos megjelenésről (utcán)?



2020. júl. 6. 21:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%

Ha nem sportolsz akkor eléggé fura hatást kelt.

Amolyan haszontalan.

2020. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
sportolok, de egyáltalán nem mondható atletikusnak az alkatom. max a lábam, amin járás közben is látszik, hogy izmos, de nem járok edzőterembe, hogy ilyen tipikus, most divatos körte alakom legyen... egyébként egyetértek #1-es, ezen én is elgondolkodtam...
2020. júl. 6. 21:38
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem tetszik. Én kellemetlenül érezném magam, ha így kellene bemennem pl.:bankba, városba. Persze nem zavar ha más így öltözik, de én nem viselnék ilyet az edzőtermeb kívül.
2020. júl. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
50%
Személy szerint én se mászkálnék az átlag napokon melegítőben az utcán, de ettől függetlenül azt szeretem és értékelem, ha valaki ilyen laza egyéniség, hogy bevállalja. Sokszor az ilyen emberek szoktak lenni a legjobb fejek :D
2020. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nagyon jól és szexi tud kinezni egy csinos aranyos lány sportosban.
2020. júl. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
35%
21/f ez lemaradt :D
2020. júl. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem belefér. Amikor arra ébredek, hogy ma sportos napom van simán felveszek ilyet, ez csak egy outfit, nem kell egyből leszólni, hogy jajjj melegítő.

Szerintem a sport öltözet nagyon is divatos manapság, szinte bármelyik általános ruha üzletben vannak olyan darabok amikből válogathatsz, ha olyat keresel ami utcai és sportos beütésű.

2020. júl. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
43%
Ez NEM sportOS öltözködés. Ez sport öltözet. Pontosan annyira jó, mint nagyestélyiben menni diszkóba. Olyan hatást kelt, mintha egyszerűen nem maradt volna mit felvenned, mert a kelleténél eggyel többször nem volt kedved mosni.
2020. júl. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
44%
Nyugodtan felveheted, mások is járnak így.
2020. júl. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#3-asnak: bankba, hivatalba én se jelennék meg így, csak a barátokkal való találkozáskor, sétáláskor... "de én nem viselnék ilyet az edzőtermeb kívül." hát sajnos félreértettél, ezek a sportos ruhák nem is edződetermbe valók.

[link] - ez is sportos-laza outfit, de egyáltalán nem edzőterembe való. a kérdésben linkelt 1. kép az edzőtermes, de mint kiemeltem, nem ilyenekben mászkálok.


#4-esnek: igen, a laza magatartás szerintem is ilyen "alap" velejárója a stílusnak :D


#8-asnak: szintén félreértettél, de abban egyetértek, hogy az 1. képen lévő kinézetet tényleg sport öltözetnek nevezik. de én nem ilyeneket hordok utcára. Bár ezt a nem-maradt-más-amit-fel-lehetne-venni gondolatmenetet/hatást nem értem, de oké. :D

2020. júl. 7. 10:22
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!