Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tezenisben ennyire silány a...

Tezenisben ennyire silány a minőség?

Figyelt kérdés

Először pár db bugyit vettem,amik egy-két kosás után kinyúltak,színüket vesztették.

A melegítő nadrág és a hozzá tartozó kapucnis felső is szanaszét bolyhosodott pedig egy éve se vettem.

Nagyon megtetszett náluk egy body pár hete,gondoltam adok még nekik egy esélyt.. 2szer volt rajtam,direkt csak 20 fokon mostam közben és már ez is kezd bolyhosodni!!!

Kivagyok! Érdekelne mások tapasztalata,ti is belefutottatok már ebbe a tezenises cuccoknál,vagy én csinálok valamit rosszul?

(A bugyikat magasabb hőfokon is mostam ezért betudtam annak,de a bodyt már tényleg kímélő programon...)



2020. júl. 9. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Csak bugyikat vettem ott eddig. Semmi bajuk.

De ez egy olcsó bolt. Nem magas minőség, ami hosszú évekig használható.

2020. júl. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fehérneműt csak ott veszek, nekem teljesen bevált, még a pár éves bugyinak sincs semmi baja se. Melltartóim is mind bírják a strapát. Ruhából csak 1-2 alapdarabom van, de évek óta nyúzom őket, pedig én is allergiás vagyok a bolyhokra.:D
2020. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Miért zavar ennyire a bolyhosodas? Az én ruháim is többnyire ilyenek de alig látszik 5cm nel távolabbról
2020. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Igen. ilyen silány.
2020. júl. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Miért zavar a bolyhosodás? Ha látnád hogy néz ki a kapucnis felsőm és a melegítő nadrágom akkor értenéd :D :D

Sajnos nem tudom megmutatni de hidd el 4 méterről látszik annyira gáz.

2020. júl. 14. 10:14
 6/7 anonim ***** válasza:

4# vagyok. Egy pulcsijuknak a nyaka kb két mosás után elnyúlt.

Pólóból van ami évekig tökéletes, van ami egy mosás után eltekeredik. Bugyiból sok van nekem. A régi pamutok több évig bírják. Mostanában viszont egy csipkés a szekrényben hordás nélkül fakult ki.

2020. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én lézervágott bugyikat vettem, mondom milyen király, nem látszik a varrás. Kb 2 hónap és elkezdett futni a széle.

Én inkább a H&M-re szavazok ilyen árban...

2023. febr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!