Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz, hogy normál...

Mennyire gáz, hogy normál bugyit hordok és nem tangát?

Figyelt kérdés
Nemsokára 18 éves leszek. A kortársaim közül szinte mindenki tangát vagy franciát visel. Igaz, én teltebb vagyok, mint ők, talán ezért sem "merem" hordani. Mennyire lenne ciki pl egy aktus közben, ha azt venné észre a srác, hogy normál bugyi van rajtam?
2020. júl. 12. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem semennyire. A lényeg, hogy tiszta legyen és ne agyonhordott.
2020. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem hiába látod azt a kortársaidnál, hogy tangát hordanak, attól még RENGETEGEN vannak, akik nem. Én sem. Sosem éreztem cikinek, hogy nem tangát hordok. Franciabugyit ritkán hordok, de tangát soha az életben nem fogok hordani. Általában normál bugyit szoktam, és szerintem amíg élek, addig az lesz számomra az átlagos. Szerintem ha valaki emiatt cikizne téged, vagy esetleg egy srác megjegyzést tenne rá, akkor jobb is neked anélkül a srác nélkül. Mármint, nagyon felszínes ez alapján ítélkezni, erre megjegyzéseket tenni. Gyerekes.
2020. júl. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
18 vagyok, se pasim, se tangám. :D Viccet félre, ne érdekeljen a többi lány. Neked az kényelmes és kész. Én amúgy talán két lányt láttam volt osztályomban tangában, de az is ritka eset volt. A fiúkat pedig szerintem kicsit se érdekli, mi van/volt rajtad :)
2020. júl. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem a tanga a gáz

Én is simát,vagy franciát hordok

2020. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Akkor még én is gáznak tartottam, utáltam, de csak otthon hordtam simát.

Amióta szültem nem tudom elviselni a tangát!

Vannak lézer vágott bugyik, annak nem látszik a vonala.

Aktus közben nehezen van rajtad bugyi...

2020. júl. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Nem tartom gáznak. Az elején én csak a pasim miatt hordtam tangát, de később nagyon megszerettem.

Addig viszont el se tudtam volna képzelni, hogy valaha felveszem.


Ettől függetlenül mindenki azt viseljen, amibe jól érzi magát. Egy csipkebugyi is épp olyan jól tud kinézni, mint a tanga társa.

2020. júl. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Végre nem egy tucat nő a sok közül...


Nekem ez jutna eszembe és még örülnék is neki hogy nem egy undorító spárga van a hátsódba.

F

2020. júl. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én sem hordok tangát, vannak nagyon szép csinos bugyik, még sosem zavart egy pasit sem hogy nem tanga van rajtam. Őket érdekli a legkevésbé, ha úgyis lekerül. 😁

Amúgy nem is egészséges, előre viszi a bacikat minden, kidörzsől. Hüvelygombam, felfázásom sem volt azóta mióta nem hordok tangát. Tangás barátnőim, kollégáim meg mindig szenvednek ezektől az intim nyavalyáktól..

2020. júl. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, én is simát hordok. Nem higiénikus a tanga. Eddig senki nem panaszkodott rá. Én amúgy a Tezenisből szoktam bugyikat venni: [link]

Szerintem egy ilyen fazon teljesen jól néz ki, nem sátor, nem mamabugyi.

2020. júl. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semennyire nem gáz, sosem hordtam tangát és még senkinek nem volt vele problémája (a pasikat amúgy is általában tök nem érdekli, hogy milyen fazonú bugyi van rajtad). Párszor volt rajtam tanga, én képtelen lennék elviselni magamon akár csak egy fél órát is, plusz tényleg nem is higiénikus.
2020. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!