Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » AA kosaras melltartót hol...

AA kosaras melltartót hol lehet vásárolni?

Figyelt kérdés
Mindenhol A kosaras a legkisebb. Rám sajnos az is nagy.

2020. júl. 14. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én bralette-ket ajánlok inkább. Ott általában XS-S-M stb méretezés van, és az is inkább az átmérőre értendő.
2020. júl. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2020. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Ha az A is nagy, akkor mi szükség van rá?
2021. máj. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves 3/3!

Azért van rá szükség, mert a mellkasom azért nem teljesen lapos. Ha nagyon testhez simuló pólót veszek fel úgy, hogy nincs rajtam melltartó, eléggé látszik a mellem.

Ahogy méregettem magam, és nézegettem a mérettáblázatot, arra jutottam, hogy 3 cm hiányzik ahoz, hogy jó legyen az A kosaras melltartó.


Illetve még azért szeretnék rendes melltartót hordani, (eddig sportmelltartót hordtam) mert vannak olyan darabok, amik nagyon tetszenek, és jól érezném magamat benne.

2021. máj. 26. 21:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezzel küszködök... Ha nem zárkózol el a netes rendeléstől, akkor az About Younál szokott lenni a Nuance, Lascana és a Petite Fleur márkákból AA kosaras melltartó többféle körméretben. Elég drágák, de akcióban néha ki lehet fogni jó áron.
2021. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!