Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bonprixen mindig ilyen lassú...

Bonprixen mindig ilyen lassú a kiszállítás?

Figyelt kérdés
3 napja adtam le egy raktáron lévő cucc rendelését, de csak annyit látok belőle, hogy "összeállítva, a csomag készen áll". Tehát még fel se adták, ezen a héten már valószínűleg nem kapom meg. Ez ott általános, hogy heteket kell várni egy-egy rendelésre?
2020. júl. 15. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
3 napja adtad le, de máris arra panaszkodsz, hogy heteket kell várni. Általában 1-1,5 héten belül meg szoktak érkezni a bonprixes cuccok, türelem.
2020. júl. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy ezek szerint ilyen rossz tapasztalataid vannak a kiszállítással kapcsolatban. Igaz nem ruha esetében, de más webáruházból volt már nem egyszer hogy még 24 óra sem telt el a rendelés feladásától és már a kapuban csengetett a futár. Nem egyszer volt már hogy aliexpresses rendelésem Kínából 1,5-2 hét alatt itt volt.

Ennek tükrében baromi lassú, hogy egy hétnek is el kell telnie hogy kicammogjanak a csomagommal a postára. Ha ez ezek szerint általános, akkor a jövőben hanyagolni fogom az innen való rendeléseket.

2020. júl. 15. 08:24
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Körülbelül 7-10 napot kell rá várni, néha kevesebbet.

Ha három napon belül kell X ruhadarab, akkor nem onnan rendelem meg, hanem megveszem egy rendes, offline boltban. De ez az összes létező online boltra és termékre igaz. Csak akkor rendelek onnan, ha ráérek a termékkel.

2020. júl. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Eddig ruhát alapvetően én is fizikai boltban vettem leginkább. De mióta bevezették ezt a "szájkosarazást", sok mindent inkább rendelek. Ezen kívül még akkor is rendelek, ha egy adott termék helyben nem elérhető, vagy ha tökéletesen ugyan az a termék lényegesen olcsóbb webáruházból véve, mint a helyi boltban.
2020. júl. 15. 09:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 7-10 nap a szállítás, nekem eddig legkésőbb 1 hét múlva megérkezett a rendeléstől számítva.
2020. júl. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Onnantól kezdve, hogy feladták, már nagyon hamar itt volt a csomag. Csak nem értem, mért kell rajta napokat ülni... Mindegy. Postára kértem, mert napközben úgysem vagyok otthon. Munkahelyemen pedig nincs lehetőségem bármikor kirohangálni, amikor csörög a futár, hogy a kapuban van. Ma kaptam róla értesítést, hogy átvehető. Csak épp ma nincs módom postára menni. Hétfőn munka után fogok tudni beugrani érte. Ez is vicces, mert kedd hajnali 5:34-ig vehetem át. Azaz kvázi adnak egy munkanapot, hogy érte menjek. Különben visszaküldik, így jártam... Bezzeg ők megtehetik, hogy 5 napig ülnek rajta, mielőtt postára adják. Kicsit aránytalannak érzem ezt a dolog. Nem túl szimpatikus a kiszállítás. Így kétszer is meggondolom, hogy legközelebb honnan rendeljek.
2020. júl. 18. 08:46
 7/7 A kérdező kommentje:

Tegnap átvettem a cuccot. Mérettáblázat alapján választottam. Irdatlanul nagy lett. Ment is vissza még aznap a feladónak.

Ez volt a tanulópénz. Nincs szerencsém az innen való rendeléssel.

2020. júl. 21. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!