Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma este megyek a barátnőm...

Ma este megyek a barátnőm szüleihez bemutatkozni. Azt mondja a barátnőm, hogy nem fog beengedni és odaereszteni a szülei elé, ha a mellékelt sortban leszek. Mi a baj ezzel a rövidnadrággal?

Figyelt kérdés

Nekem ez a kedvenc sortom. Nyár van amúgy is.


[link]



2020. júl. 15. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
A sors mentsen meg az ilyen nőktől...
2020. júl. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Jaj, basszus! szakadj már le a rövidnadrágokról férfiaknál. Tudjuk, tudjuk, a te elveid szerint a 90-es évek férfi sortjai voltak az igazán menők.

Igen, igen, a nő nem hordhat kéket, mert az férfi szín...

FELFOGTUK ennyi idő alatt, hogy mi nők csak provokáljuk a környezetünket a forrónacikkal, V nyakú polóval... igen, igen, csador kell ránk. DE MOSTMÁR ELÉG VOLT.

Hordj amit akarsz és olyan színbe, amilyenbe akarod! Nem fogunk ítélkezni, csak ne terjeszd itt már az igédet.


Ja, és valamelyik admin vagy moderátor tilthatna IP-ről. Kezdessz nagyon unalmassá válni.

2020. júl. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező te valamelyik harisnyás férfi vagy vagy te csak nagyon rövidnadrágot hordó férfiak képviselője?
2020. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Biztos az anyuka rád fogja vetni magát. Vagy rosszabb esetben az apuci gerjed rád.
2020. júl. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Itt mindenki megbolondult? Te jó ég, hová keveredtem! Hogy jön ide a kék szín?? Meg a harisnya? Harisnyáról meg kék színről olvasott valaki ebben a kérdésben? Itt már nagyon súlyos esetek vannak. Totál ide nem tartozó fogalmak jönnek elő, azt sem tudom, honnan és miért. Bocsánat, mondja már meg valaki, hogy jön ide a kék szín meg a harisnya?
2020. júl. 15. 17:57
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Igen nyár van, de nem golyó olvasztó.

És a short amit linkeltél kiábrándító.

Vegyél fel normális nadrágot, képzeld van olyan, amibe nem rohad bele a tököd 40fokban sem

2020. júl. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Onnan, hogy te teszed fel mindig a sortos kérdéseket. Nem érdekel, már nagyon unjuk.
2020. júl. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Életemben először teszek fel öltözködéssel kapcs. kérdést. Nem is értem ezeket a beteg reakciókat. Különben meg már amúgy is tárgytalan, érvénytelen a kérdés, mert nem akarok konfliktust, úgyhogy ebben a nacimban megyek:


[link]

2020. júl. 15. 18:25
 9/12 anonim ***** válasza:
23%

Valamilyen "földig érő" nadrágod nincsen? Nekem még ez a második is túl rövid egy ilyen eseményhez. Meg szerintem inget kellene felvenni, nem pólót.

43/N

2020. júl. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
Hát ezt az utolsó förmedvényt meg pláne ne vedd fel.
2020. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!