Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy szűrjek ki egyetlenegy...

Hogy szűrjek ki egyetlenegy stílust? 19/L

Figyelt kérdés
Nem igazán találom az öltözködési stílusom. Egyik nap elegánsan öltözöm fel magassarkúban,másik nap "full feketében,mint egy rokker" bakancsban, harmadnap,mint egy bohém hippi. Úgy érzem,hogy mindegyik én vagyok,de nem igazán találok rá a "valódi és egyetlenegy" stílusomra. Volt aki járt ugyanebben a cipőben? Hogy talált az igazi önmagára? Mit tudnátok tanácsolni?

2020. júl. 15. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi baj. Ez csak egy divat-hülyeség, hogy az embernek mindenképp "tartozni kell valahová", és csakis oda.

Neked ez az igazi önmagad. Egy változatos, izgalmas, nyitott nő vagy. Ez neked a valódi stílusod, hogy nem korlátozod le magad egyetlenegy ruhadarabnál.

2020. júl. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_.. - ebben a kérdésben kifejtettem (2. válaszoló), hogy miért nem kell egy stílusba beskatulyáznod magad. Nem is értem mi értelme 1et követni...
2020. júl. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!