Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Sinsay női pólók milyen...

A Sinsay női pólók milyen minőségűek, mennyire átlátszók (sötét is világos színre egyaránt gondolok)?

Figyelt kérdés

2020. júl. 20. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem a Sinsay pólóit. Nem átlátszóak - bár nekem csak fekete, bordó, zöld, stb szinem van. Fehérről nem tudok nyilatkozni.

Minőségben átlagos, szerintem ugyan ilyen minőségű minden más fast fashion bolt.


Nem tudom a trikókat (basic top) másképp kategorizáljuk-e mint a pólókat, de abból van nekem egy csomó szín, köztük fehér is, abszolút nem átlátszó. Enyhén nyúlik (ami jó), de vékony, és emiatt nyáron ideális.


Méretekkel viszont vigyázz. A trikóim XS-esek és kissé nagyok, viszont a pólóim S-M-esek és pont jók.

2020. júl. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attl függ, melyik, én a full pamuttól tartózkodnék.
2020. júl. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!