Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire megbízhatóak az...

Mennyire megbízhatóak az alábbi online webshop oldalak?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Mindkét oldalon elég olcsón ígérnek dr. Martens bakancsokat, viszont csak előreutalással lehet fizetni. Szerintetek mennyire biztonságosak ezek az oldalak? Esetleg tapasztalatok? Ti honnan szereztetek be olcson Dr. Martens bakancsot?



2020. júl. 26. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szeritned? Most komolyan. Én csak az elsőt néztem meg. Egy darab cégnév sehol. Egy darab elektronikus űrlap az összes elérhetőségük, se egy telefon, se egy posta cím. Még az se derül ki, hogy belföldi vagy kölföldi cég. A másodikat már meg se néztem.
2020. júl. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire.


Tucatjával vannak ezek a klónoldalak oldalak, más márkákkal, egy kaptafára készült design, .com domain, ezeket el kell felejteni.

2020. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jók ezek az oldalak.
2020. júl. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!