Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek visszacserélik a...

Szerintetek visszacserélik a converse bőr tornacipőmet, mert felválik a gumi róla, pedig alig hordtam? Am márciusba vettem és 22. 000-ért és megvan róla a garancia.

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha lehet javitani cipészhez elküldik,nekem 2 honapos és a varrás elszakadt rajta az orr részénél,és az is 20 volt.
2010. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vidd vissza oda, ahol vetted. Nem ismerem a pontos szabályokat, de ha van garancia, szerintem ki kell cserélniük.
2010. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Valósszínüleg javíttatni fogják elküldeni és nem cserélik.
2010. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Oks köszi szépen^^
2010. aug. 3. 21:02
 5/13 anonim ***** válasza:
barátnőmnek ugyanez volt a problémája és kicserélték neki.
2010. aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Na ennyit ezekről a sz@r Konzerv cipőkről!

A sok hülyének eladják a vacak kínai minőségű cuccokat drágán. Gratulálok neki aki megveszi!

2010. aug. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Vissza kell vinned. Előbb lehet elküldik javításra, viszont, ha utána megint szétjön, kérheted a cseréjét. (esetleg segíthetnél rajta, hogy szétjöjjön megint)

De valaki mondta, hogy már első alkalommal lehet kérni a cserét. Fogyasztóvédelmet kérdezd meg, felhívod őket és megmondják.

2010. aug. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)Elvittem ma aztmondták, hogy megjavítják csak azt nem tudom,hogy ha 1 hét múlva kész lesz akkor újbóli 6hónapra lesz a jótállás?
2010. aug. 4. 19:42
 9/13 anonim ***** válasza:
11:21 ahh de okos vagy.. az eredeti Nike is és a Converse is mind Kínába készül te nagyon okos.. Hiába márkás.. Am meg bármelyik cipőnél előfordulhat ez.. Nekem még szerencsére nincs vele gondom :)
2010. aug. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nem 6 hónapig lesz megint jótállás rá, hanem annyi nappal tolódik, amíg javításon van.
2010. aug. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!