Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem állnak jól a...

Csak szerintem állnak jól a lányoknak a bkv-s formaruhák,vagy inkább én vagyok nagyon kiéhezve?

Figyelt kérdés
Reggel hazafelé jövet a buszon állt nem messze tőlem egy lány.Fiatal,csinos volt,az a világoszöld színű bkv-s ing volt rajta.5 percig utaztunk együtt,addig végig őt néztem.Szerintem nagyon szexi volt.Eddig minden lány vagy nő akit láttam,jól állt a bkv-s formaruha.De lehet hogy ez nem így van csak én voltam már rég nővel?Ja,a BKV alatt természetesen a budapesti közlekedési vállalatot értem és budapesti vagyok:)30/F

2020. aug. 4. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Most mit akarsz egy Bkv s nōtől? Nyilván nem fog veled jàrni ezt felejtsd el. Meg amúgy a forma ruha az azèrt olyan kötelező mert ez egy szervezet. Nyilvàn rájöhettèl hogy nem neked öltöznek ki hanem egy elvàrt társadalmi igèny hogy szoknya, vagy nadràg ès kocka ing , blúz . Ahogy öltöny. Ennyi
2020. aug. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen ez a ruha?

Milyen a BKV ami nem közlekedés?

2020. aug. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, ha bkv-s ingben jönne a lány a randira, valószínűleg elég hamar menekülőre fognám. de amúgy szerintem nem kiéhezettségtől van, egyszerűen neked ez jön be.
2020. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 hát a formaruha amit viselniük kell.A lányon az a világoszöld színű ing volt,és fekete nadrág ha jól láttam.Izgató volt.Legalábbis engem felizgatott a látvány.
2020. aug. 4. 16:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!