Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol érdemes jó minőségű...

Hol érdemes jó minőségű farmert venni, ami nem megy tönkre pár mosás után? Milyen árban vannak? És hol kaphatok nem matt műbőr leggingset?

Figyelt kérdés

Olyan női farmerokat szeretnék vásárolni, amik nem mennek tönkre 2-3 mosás után...

Tally-s gatyáim vannak, de nevetséges amennyi pénzt elkérnek egy olyanért, ami pár mosás után kinyúlik meg gyűrődik az ülepénél meg a fenekénél...(Nem kicsi a fenekem, de nem is olyan, mint Beyoncénak)



2020. aug. 5. 01:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
16%
Decemberben a H&M-ben vettem 3500ft-ért egy farmert. Teljesen jól bírja, semmi bajom sincs vele.
2020. aug. 5. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

Én pont hogy nem akartam a H&M-et javasolni.

Legutóbb két farmert vettem 10-10 ezerért és első mosás után az alja olyan... ráncos, hullámos lett.

2020. aug. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Lena7 ***** válasza:
86%

Fast fashion boltokban nem érdemes farmereket venni (mert a 80% százalékuk 2-3 hónap alatt tönkremegy. Vagy veszít a színéből vagy bolyhosodik, vagy pedig elveszíti a tartását,formáját)


Sajnos én sen tudom, hogy hol lenne célszerű nadrágot venni. Szóval ez engem is érdekelne🤗

2020. aug. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

A H&M-et én sem ajánlom, hamar kinyúlnak a nadrágok.

Egyébként nemem a Pepcoból vásárolt farmerjeim nagyon tartósak, pedig már több éve megvannak.

2020. aug. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Nekem az olcsó kínai farmerom 7év után most adta meg magát. Pedig 3naponta a mosásban landolt.

Sem szín, sem alak sem varrás nem változott, a mostani hízást nem viselte már jól.

Hogyan, mivel mosod, mert az sem mindegy.

2020. aug. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

A H&M-es gatyák nekem se jöttek be, nálam is hamar kinyúltak.

New Yorkerben sem érdemes nadrágot venni, én 2-t vettem ugyanabból a méretből mert nagyon megtetszett, az egyik 1, a másik 2 hónap után elvékonyodott és kiszaladt a combomnál (pedig nincsenek olyan hatalmas combjaim, inkább izmos alkatnak mondanám magam, ezért kicsit vastagabbak mint mondjuk egy vékony lánynak).

De ha valaki mást tapasztalt a NY-rel kapcsolatban, javítson ki:)

Nekem valahogy pont a Tallys gatyák jöttek be, nem mind, néha-néha én is megjárom vele, de a legtöbb onnan vett gatyámat egy éve vettem és még mindig hordom, nem nyúlt ki, nem szakadt el a combomnál.

Ismerőseim még a Bershkát ajánlgatják nekem, de azt még nem próbáltam.

2020. aug. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
9%
A többiek a farmerokról írták, de ugye kellene latex náci is. Gondolom nem igazi latex, utánzat szokott lenni a New Yorkerben is, igazán fényes, szexi. De most nem kapni nagyon fényes latexet, wishen is tudsz rendelni jók vannak.
2020. aug. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Az olcsó fast fashion boltosak nem túl tartósak.

Nekem is H&M volt eddig, de nagyon hamar kifakulnak.

Múltkor mikor nézelődtem, Levis, Replay, Mustang farmerokat ajánlották nagyon. Én beruházok majd egyre, annyival nem drágábbak.

2020. aug. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Hilfiger, Levis, Lacoste
2020. aug. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
Turikat ajánlom nagyon, ha jó minőségű nadrágot szeretnél. Külföldről érkezik a ruhák nagyrésze és aki picit utána járt, az tudja, hogy nálunk sajnos nem kapni azt a minőséget. Emellet potom pénzért ki lehet fogni akár Levis farmert is.
2020. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!