Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol érdemes jó minőségű...

Hol érdemes jó minőségű farmert venni, ami nem megy tönkre pár mosás után? Milyen árban vannak? És hol kaphatok nem matt műbőr leggingset?

Figyelt kérdés

Olyan női farmerokat szeretnék vásárolni, amik nem mennek tönkre 2-3 mosás után...

Tally-s gatyáim vannak, de nevetséges amennyi pénzt elkérnek egy olyanért, ami pár mosás után kinyúlik meg gyűrődik az ülepénél meg a fenekénél...(Nem kicsi a fenekem, de nem is olyan, mint Beyoncénak)



2020. aug. 5. 01:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
19%
Olyan szánalmas volt, aki lepontozta az első válaszomat. Komolyan, írtam egy pozitív dolgot, mert nekem teljesen jó a nadrág még mindig, semmi baja sincs, nem én tehetek róla, hogy a többieknek sz..r volt a választásuk ezzel kapcsolatban. Attól még az enyém ugyanolyan jó, mint bárkié.
2020. aug. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
37%

az én válaszomat is lepontozták, pedig csak leírtam a véleményemet, ráadásul teljesen kultúráltan, nem írtam olyat, hogy a H&M szar, vagy hasonlót, (nem is gondolom ezt, félreértés ne essék), csak leírtam, hogy NEKEM mi jött be és mi nem.

Na ezért van az, hogy sok kérdésen alig van válasz, mert az emberek inkább nem kommentelnek, mintsem, hogy lepontozzák őket, mert leírták a véleményüket:))

2020. aug. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
67%

#11

A H&M-nek semmi köze a "jó minőség"-hez attól még, hogy neked pár hónapig egyben marad.

2020. aug. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
19%

#13

A 8 hónapot nem nevezném már pár hónapnak! És még mindig hibátlan állapotú!

2020. aug. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
25%

"8 hónapot nem nevezném már pár hónapnak"

Akkor minek? Éveknek? :DDD

2020. aug. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
19%

#15

A pár hónap az kb 1-3 hónapot jelent szerintem, és nem azt, amikor már több mint fél év eltelt.

2020. aug. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszi csajok! Azért nem kell mindjárt hajbakapni. :-)
2020. aug. 10. 00:35
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Fast Fashion márkákból nekem van 1-2 zara nadrágom, ami jó vastag anyagú és nem nyúlt ki. Igaz ezek ilyen bő szárú meg trapéz fazonú nadrágok. A skinny nadrágokról nem tudok véleményt mondani..

A levis, pepe jeans alapjáraton jó gatyákat gyárt, de érdemes itt is körülnézni, mert mellé lehet nyúlni.


A h&m, bershka, pull&bear, tally, stradivarius, fashion nova stb. gatyáim nayrésze nekem is tönkre ment, de azért vannak olyan darabok, amiknek kutya bajuk sincs, és minőségben is teljesen rendben vannak..

2021. máj. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
91%

Jó farmert nehéz találni turiban de ott tényleg vannak nagyon jók.

Meg most lehet kapni a Lidl ben is farmert nekem van onnan egy pár és semmi bajom velük szeretem őket. 3-4 ezer körül voltak szóval nagyon jó árban is van.

2022. jan. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!