Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen méretet válasszak...

Milyen méretet válasszak derékövben, ha a derékbőségem 83-84 centi?

Figyelt kérdés

Gumis, kapcsos derékövet vennék a H&M-ből, de nem tudom mekkora kell. Az M 80, az L 88 centi. Nem tudom, hogy a csatot beleszámolják-e. Sosem volt L-es övem amúgy.


[link]



2020. aug. 5. 09:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Hogy gumis az is összezavar, nem tudom mennyit nyúlnak. Ha nagyobb, mint a derekam akkor azt lehet a beljebb lévő lyukba is rakni, de az is lehet hogy túl hosszú lenne.
2020. aug. 5. 09:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Az öv hosszát úgy mérik, hogy pl. egy 80cm-es derékbőségűre jó felvéve, tehát nem a csat nélküli hossza az övnek. Szerintem az L-est vedd meg, mert úgy is egy réteg ruha fölé veszed majd fel.
2020. aug. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Inkább nyári ruhához szeretném, vagy vékonyabb kötött ruhához. Az zavar meg, hogy gumis, mert amit nadrágra tesznek az ugye nem rugalmas, tehát ott tudom hogy az adott csípőméretemre milyet vegyek, de ez a deréköv meg gumis. Csak elgondoltam, hogyha 80 centiset veszek a 83-as derekamra, akkor azt még lehet húzni. Remélem érted. :)
2020. aug. 5. 11:10
 4/5 anonim ***** válasza:
3 A gumi miatt fog nyúlni, persze.Azt nem tudom tetszeni is fog-e magadon. Ugye 80 cm-es derékre való az öv, a te derekad mondjuk 83 cm és még mondjuk ruha anyagától függően +2 cm az 85 cm. Valószínűleg tágul majd 5 cm-t, csak az sem annyira szép ha bevág, meg szétnyúlik az öv gumija. De legjobb lenne 2-t rendelned és visszaküldöd amelyik nem tetszik.
2020. aug. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az már úgy drága lenne, de megpróbálom akkor a nagyobbikat. Köszi a segítséget!
2020. aug. 5. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!