Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy dobhatnám fel az őszi és...

Hogy dobhatnám fel az őszi és a téli ruhatárán? Úgy érzem, hogy mindig ugyanúgy öltözködök.

Figyelt kérdés

Ősszel általában farmert és hosszúujjú inget/blúzt hordok, télen ugyanúgy farmert és valami vastagabb kötött pulcsit. Fel szeretném dobni az öltözködésem. Vettem egy hosszúujjú ruhát, de az ilyeneket csak akkor tudom hordani, mikor még nincs olyan hideg, mert fázós vagyok.

Ti miket hordtok a hidegebb időkben?

18/L


2020. aug. 6. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
szoknyákat, ruhákat vastagabb (blickdicht) színes harisnyanadrággal
2020. aug. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Vannak vastag harisnyák, thermo leggingsek, azokat felvehetnéd a ruha alá plusz egy szép, térdig érő csizma.
2020. aug. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Én nem szeretem alapból a szoknyát, de pont a legnagyobb hidegekben szoktam felvenni ilyesmit mint amit írsz, hosszúujjú pamutruha egy vastag pamut/thermo harisnyával, még melegebb is mint a farmerjaim. :D
2020. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni termo fényes leggingseket, de vastagabb harisnya fölé is fel szoktam venni fényes fekete, színes leggingset, ami biztos hogy feldobja az öltözékem.
2020. aug. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Ezen kívül érdemes beruházni több kabátba is, hiszen ha télen kint vagy az öltözéked jelentős részét a kabát adja. Különböző színekkel, szabásokkal, stílusokkal érdemes próbálkozni. Ugyanez vonatkozik a csizmákra is. Én ezeket szinte mindig akcióban vásárolom meg. Ha szereted a sálakat, kendőket azokat is variálhatod, pl összeillesztheted a harisnya színével.
2020. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld! :)
2020. aug. 6. 20:49
 7/7 anonim ***** válasza:
14%

Ne búslakodj, az igazi férfiak is mind egyformák nehogy melegnek nézzék őket.

Te se változtass és akkor nem lehet baj.

2020. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!