Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » LÁNYOK/HÖLGYEK, mennyire...

LÁNYOK/HÖLGYEK, mennyire tetszik/tetszene ez egy férfi csuklóján?

Figyelt kérdés

Mit szűrnétek le belőle?


[link]



2020. aug. 7. 12:50
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
62%
Hülye, magamutogató, proli lúzer
2020. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
96%
A holgyek kb. 99.99%-anak fogalma sincs mi ez vagy mitol kene hasraesni. A draga orakat a ferfiak egymasnak veszik, statusszimbolumnak, 'megjelenni', pont mint a nok a soktiz- vagy epp sokszazezres cipoket meg estelyi ruhakat.
2020. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 striga ***** válasza:
79%
Sosem értettem, hogy miért kell karórára ennyi pénzt adni. Nekem nem tetszik, ha így mutogatja a pénzét az illető.
2020. aug. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

1.-nek.


Mit javasolsz helyette? Tudom! Neked Roleksz IS, van. 8.

2020. aug. 7. 12:56
 5/42 A kérdező kommentje:

3.-nak.


És egy telefonra 400+? Pedig az maximum 4-5 év és kuka. Pláne, hogy mellette van otthon TV és laptop. Mégis veszik. Nekem pl. drága mobilom nincs, nem érdekel. NEKEM, sokkal nagyobb magamutogatás egy AlmásNokia telefon.

2020. aug. 7. 12:58
 6/42 striga ***** válasza:
57%
A párom sem olyan, hogy erre költse a pénzét, se almás telefon, se laptop, se nem tudom milyen okos TV. De én is ilyen vagyok, nem látom értelmét, ezek nélkül is jól megvagyunk. De természetesen mindenki arra költi a pénzét, amire akarja. Engem sosem vonzottak a drága karórák, hiába, hogy nagyapám órajavító volt és az életem része volt a karóra.
2020. aug. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha illik a szettjéhez oké, de ahogy a kettes is mondta: nőként az órákhoz annyira értek, mint az atomfizikához meg kb. annyira is érdekel, tehát nők ettől nem fognak hasraesni, legyen bármennyire drága is. Viszont ha stílusosan, jól kombinálod, akkor egy szép, férfias kiegészítő lehet.
2020. aug. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
89%
Én ferfiként azért veszek órákat, mert NEKEM tetszik. Engem lenyűgöz egy szép, igényes számlap, applikált indexekkel, libabőrös leszek, ha a tokban ketyegő szerkezet finom összetettségére gondolok, nagyon szeretem reggelente félálomban beállítani az időt egy régebben hordott automata óránál, olyan mint másnak a reggeli kávé-rituálé. Ennek ellenére persze jól esik, ha valaki észreveszi, de nem úgy vásárolok órát, hogy vajon melyik az, amelyiknek a legnagyobb a hűha-faktora. Általában férfiak veszik észre, nagyon kevés horológiát kedvelő nő van. A legtöbb nő semmit nem szűrvle belőle, de még ha észre is veszi, csak annyit, hogy neki tetszik vagy sem. Főleg egy Certina esetén, ami kevésbé ismert a popkultúrában. Esetleg egy Rolex vagy Omega más lehet.
2020. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
89%

Gondolataim, ha meglátnék ilyet egy férfin:

- van karórája

- kérdezhetem tőle az időt bármikor, ez pozitív :)

- az a számlap-karika (????) tök aranyos, kiskoromban nekem is volt olyan egy halacskás órámon amit szerettem de elveszett

Kb ennyi jutna eszembe, hidegen hagynak az órák. Praktikus mert könnyen meg lehet tudni az időt, de ennyi.

2020. aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
44%

#9 vagyok

Eszembe nem jutna akár 100.000 forintot kiadni egy telefonért. :D

2020. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!