Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti szoktatok nyári...

Lányok, ti szoktatok nyári ruhákat hordani, hogy hordjátok?

Figyelt kérdés
Mármin ilyen egybe nyári ruhát, amihez nem kell nadrágot venni. Én hordanék de félnék, hogy belàtnak a lábam alá. Titeket nem zavart ez mèg? Van annyi ilyen ruhám ès nem merem hordani őket, pedig kéne mert ezekben legalább nem izzadnék annyit mint sima farmerben mondjuk. 23L

2020. aug. 8. 04:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon súlyos eset vagy. Keress fel egy pszichológust.


Akkor vegyél fel térdig érő rövidnadrágot, ha ennyire frusztrál téged a szoknya.

2020. aug. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem is ez már pszichológiai eset.
2020. aug. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Bocs mar miert lenne az? Egyszeruen csak felek ez teljesen normalis szerintem. Persze ha hosszu ruhat veszek fel akkor nincs ilyen..
2020. aug. 8. 06:26
 4/24 anonim ***** válasza:
67%

Azért, mert túlságosan gátlásos vagy.

Gyakorlatilag paranoiád van, hogy belátnak a szoknyád alá. Ez pedig két dologra utalhat: vagy rossz ruháid vannak/rosszakat próbáltál, vagy pedig túlságosan félsz felvállalni magad, és önértékelési gondjaid vannak.

2020. aug. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Felveszem és úgy hordom. Nem tudom mitől félsz....enfem szexuálisan bántalmaztak, mégis hordom. Imádom, nagyon sok van és sokféle.
2020. aug. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%

És ha belátnak mit látnak? A virágmintás bugyogód?

Én nagyon szeretek ilyen ruhákat hordani, van is egy pár db.

2020. aug. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
Hordok egybe ruhát, de sose volt ilyen félelmem hogy belátnak alá, nyilván nem emelgetem a lábam meg nem teszem terpeszbe ha ruhába vagok.
2020. aug. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

Tanácsként:

Ha ennyire zavar, akkor vegyél fel egy fehér (vagy olyan színűt amely neked tetszik)

térdig érő leggingset.

Tunikákhoz szoktam hordani, vagy az extrémen átlátszó nyári nyakbaakasztós ruhákhoz.

2020. aug. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
köszii. igazatok van.megpróbálom atippeted 8-as . jólenne már ilyen lenge ruhakban jarni :)...farmemben meg izzadok.
2020. aug. 8. 08:37
 10/24 anonim ***** válasza:
77%

Pont a leggingset akartam javasolni :)

Hordok ilyeneket én is, nagyon szeretem. Az még sosem jutott eszembe, hogy belátnak alám.

2020. aug. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!