Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem képesek sokan...

Miért nem képesek sokan megérteni, hogy a répanadrág nem egyenlő a csőnadrággal?

Figyelt kérdés

Ha józan paraszti ésszel nézed is csak a kérdést, a cső az cső. Nem láttam én még lefele szűkülő csövet.

A répa az répa. Nem láttam én még egyenes répát (max génmutáltat).

Csak azért húztam fel magam, mert ezen az oldalon is elég sokan írták, hogy a ducibbak ne vegyenek fel csőnadrágot. Mielőtt letámadnátok, nem vagyok telt alkatú, de szerintem egy molettebb csajnak tök előnyös a csőnadrág.

A répanadrág (nem génmutált répa, csak normális :D) már nem annyira.

Nem vagyok az a kiakadós típus, de ez most már tényleg idegesít. :S


2010. aug. 4. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

És akkor ez most miért probléma?

Nem ismerek olyan embert,aki ne tudna különbséget tenni a kettő között,bizonyára a környezetednél van a hiba...

2010. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

dehogy nincsenek cső alakú répák, am is azt pucoltam:D

amúgy meg nemtudom... vannak dolgok amiket nem könnyű egyeseknek felfogni

2010. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Na ja, mondom hogy a génmutáltak. :D

Hát szerintem azért abban van probléma, hogy ezt a dolgot valaki nem képes megérteni...

2010. aug. 4. 13:41
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet hogycsak néha az ugrik be az embereknek hogy mindkettő alak kiemelő, bár esetenként nemmindegy,pl görbe lábaknál stb,mert annál persze előnyösebb a cső. meg igen testsúly feleslegtől is függ, de összességében akkoris láttatja az alakot,lábakat nemúgy mint pl egy bővebb hosszú szoknya,vagy maxiruha
2010. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tényleg ez az oka :)
2010. aug. 4. 14:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Csőnadrág: [link]


Répanadrág: [link]


Nem én találtam ki, netről szedtem.

2010. aug. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát, azok aztán a répanadrágok... :S
2010. aug. 4. 15:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Keress rá hogy répanadrág......

A répanadrág, magasabb derekú általában, csípőben és combban bővebb és lefelé szűkül. Nem feltétlen tapadósok.


A csőt mondják a végig tapadósra, amire meg Te gondolsz azt egyenes szárúnak nevezik.

2010. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy meg hülyeség az elnevezésekben logikát keresni, lehet, hogy nem logikus a csőnadrág, mégis a tapadós a cső és kész.
2010. aug. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!