Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi nagy kivágású O-nyakú,...

Férfi nagy kivágású O-nyakú, és V-nyakú pólót szeretnék vásárolni. Milyen boltokban keressek?

Figyelt kérdés

2020. aug. 12. 13:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Zara
2020. aug. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Édes istenem... Minek kell ilyet kiírni ide? Bemész szinte BÁRMELYIK ruhaboltba. Érted? BÁRMELYIKBE. Mindenhol van sima V vagy O nyakú póló. (Ha nem a Gucciba keresed).


Tényleg... Ne legyél már lusta meg ilyen gyökér... Zara, Pull&Bear, Bershka, H&M, C&A, Reserved, Hervis, Peek&Cloppenburg ha márkás kell, tökömtudja. Nap végéig sorolhatnám a boltokat. Bemész egy plázába, aztán bemész bármelyik ruhaboltba. Ha netán olyan b@lfasz vagy, hogy kifogod azt az egy boltot ahol nincsenek ilyen sima, tök egyszerű pólók, átmész a szembelévőbe.


Ne légy lusta keresni könyörgöm. Ennyire életképtelen vagy, hogy egy rohadt tök basic pólót nem tudsz megtalálni egyedül? Vagy félsz, hogy pólót keresve véletlenül bemész egy fodrászathoz? Vagy a DM-be? Vagy beülsz tévedésből a Mekibe? Vagy mi van? Nekem kellemetlen ez az egész szerencsétlenkedés.


Egy olyan terméket kérdezel meg, ami szinte minden redvás ruhaboltban van... Te meg úgy posztolsz ide, mintha olyan dolgot keresnél ami valami extrém ritka, és 500-ból egy boltban lehetne kapni.


Mintha kiírnád, hogy tésztát akarsz venni, melyik boltba menjek? Bármelyikbe B+...


Jöhetnek a lepontozások... Akkor is extrém szerencsétlen és tutyimutyi vagy, kedves kérdező.

2020. aug. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Aztán az, hogy "nagy kivágású" vagy nem, döntsd el magad. Kinek mi a nagy kivágás... Köldökig kivágott egyikbe se lesz. De könyörgöm, ne légy szerencsétlen és lusta keresni.
2020. aug. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen széles kivágásút nem találok sehol, nyílván ezért írtam ki a kérdést.

2020. aug. 13. 09:35
 5/15 anonim ***** válasza:

Jaaaa! Az más! Akkor segítek.

Menj vissza 2007-be! Ott találni fogsz :D


Ne már... Ez már 10 éve is ultragáz volt. De most meg aztán végképp nem menő... Sőt. Nagyon tré. Hidd el nekem. Ne akarj ilyet.

2020. aug. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Okés, csak az a gond, hogy akarok, és 2007-be nem tudok vissza menni hogy vegyek ilyet...

Egyébként higgy nekem nem érdekel az aktuális menőségi hullám, pont olyan dolgokat akarok felvenni, amiket fel akarok venni, minden jött ment divathullám nélkül.

2020. aug. 13. 10:04
 7/15 anonim ***** válasza:

Pont ezt mondom... Nem aktuális divathullámról beszélünk. Ez soha nem volt divat. Nézz meg bármilyen videót a TOP akárhány ruhadarbról amit kerülj, mert vérciki (legyen az magyar, vagy külföldi videó). Köztük lesz a mélyen kivágott póló, hidd el :)


Kerüld. Saját magad érdekében. Nem menő. Soha nem volt az. Valszeg nem is lesz. Vegyél szolidan kivágott pólót.

2020. aug. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

De engen nem azok a pólók érdekelnek, ha nem olyan az izlésem, miért vegyek olyat?

Nem értem mi olyan hihetetlen azon, hogy nem érdekel mi hogy hol divat, vagy volt divat,vagy divat a nem tetszése?


Zokni szandállt is hordanék ha tetszene, de nem tetszik.

2020. aug. 14. 16:41
 9/15 anonim ***** válasza:
Nagyon szarul néz ki
2020. aug. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Elmondtad elmondtátok, elmondtam, hogy nem érdekel, van még értelme ragozni?

Ha tudtok segíteni segítsetek, a személyes izlésetek, és a közizlés viszont nem érdekel.

2020. aug. 14. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!