Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mik a legjobb goth online...

Mik a legjobb goth online webshopok?

Figyelt kérdés
Leginkább külföldit keresek, olyat, ami nem kínai (pl. wish, aliexpress, ebay). Lehetőleg kicsit olcsóbb termékeket, mint amik itthon vannak.

2020. aug. 12. 18:27
 1/8 Metionin ***** válasza:
100%
Hát olcsóbbakat nem igazán találsz. A Restyle amit szeretek, sokszor van akció de nem olcsó az sem. Vagy az EMP, draculaclothing vagy pl. spiraldirect termékeket több webshop is forgalmaz.
2020. aug. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az EMP-t szeretem, a ruháim nagy része onnan van. Nem goth a stílusom, de rengeteg goth ruhájuk is van. Nem olcsók, de eddig minden jó minőségű és jó méret volt, amit rendeltem.
2020. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Horkýže Slíže ***** válasza:
100%
EMP- nek a Gothicana ruhai eleg olcsok es szepek.
2020. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A Killstar, Restyle és a Punk Rave a legismertebb márkák. Igaz, egyik sem olcsó, de ha a hivatalos külföldi webshopról rendeled, még mindig költséghatékonyabb, mint itthoni üzletből rendelni.

Azért drágábbak, mert jellemzően ezen szubkultúra tagjai (jómagamat is beleértve) tartós, jó minőségű öltözéket várnak, ami telitalálat a stílusukhoz, akár egész életük során hordhatják őket, mint tipikus “egynyári”, könnyen lepasszolható divatot.

Az amerikai Dolls Kill oldalon is vannak jó dolgok, bár megfigyeléseim alapján egyre inkább “elmainstreamesedik”.

2020. aug. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
100%

Én is akartam a Killstart írni de már sokaktól hallottam hogy az utóbbi időben romlott a minőség. Akiknek van több holmija onnan, régebbi is meg újabb is, igaz ez?


+ nem off infó: dedoles oldalon is lehet kapni spiral cuccokat és érdemes turikban is szétnézni. Én is és sok ismerősöm is túrt már márkás goth cuccot, el se hinném ha nem látom.

2020. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Dollskillről rendeltem egy ruhát, a vám és kezelési költség ugyanannyi volt mint maga a ruha.

A ruci ráadásul rosszabb volt mint egy kínai aliexpresszes f0s.


A Killstar, Disturbia termékek nagyon jók.

2020. aug. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Horkýže Slíže ***** válasza:
100%
Poizen industries nagyon jo marka es a hell bunny is.
2020. aug. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Killstar, Restyle, Punk Rave, Demonia, Dracula Clothing, Devil Night UK

Sajnos olyan ami olcsó és jó is, nem nagyon van ebben a stílusban

#5 Én múlt hónapban rendeltem tőlük, és nem tűnt fel, hogy romlott volna a minőség

2020. aug. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!