Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan melltartó, amelyikne...

Van olyan melltartó, amelyiknek magas a kosara? Hol lehet venni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, ami pl .olyan, mint a sportmelltartók, legalábbis a kosár része. Teljesen eltakarja úgymond a mellet, nem csak félig. Tehát a kosár része nagyobb, magasabb, de a pántja ugyanúgy vékony.

Van ilyen melltartó? Hol lehet venni?



2020. aug. 12. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag bármelyik fehérnemű boltban vagy kínaiban.
2020. aug. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valóban? Én nem találtam még, de köszönöm, akkor megpróbálom!:)
2020. aug. 13. 10:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Tescoban vettem, nem teljesen takar, de olyasmi, mint egy háromszög fazonú bikini, sokkal tovább felér a sima fazonú melltartónál. És még merevítő sincs benne, nagyon kényelmes. A pántja normál, nem vastagabb (igaz, nekem nem extra nagy a mellem, csak B-C kosaras, vastag pántot kb D-től szoktak tenni rá a súly miatt).
2020. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek általában kicsit "hagyományosabban" néznek ki, ha rákeresel hogy full cup bra, akkor kb láthatod milyenek.
2020. aug. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!