Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet ilyenkor leértékelt...

Hol lehet ilyenkor leértékelt tavalyról megmaradt férfi bőrkabátokat vásárolni?

Figyelt kérdés
Most vannak mindenhol a nagy lértékelések, 50-70%, természetesen pólókra, meg zoknikra kb :)

2020. aug. 13. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Például itt, nézegesd ezt az oldalt. Valódi bőrkabátot nem nagyon akcióznak, ha mégis találsz ilyet, azzal nem sokat spórolsz. Alapból 70 000Ft körül kezdődik egy új, valódi bőrkabát. Márkától függően az ár ennél csak magasabb lehet.


Műbőrt meg kb bárhol tudsz venni egész olcsón is. Fast fashion üzletekben akciósan akár 5000Ft-ért is találsz, ha szerencséd van.

2020. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

műbőrt nem akarok.


Hát igen, gondoltam sajnos, hogy nem nagyon akciózzák őket.

2020. aug. 13. 11:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Alapból drágák a bőrcuccok. Ha pl egy termék 100 000Ft,azt nyilván nem fogják leakciózni 10 000Ft-ra.
2020. aug. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ok azt nyilván nem, de ilyen 50%-ra sem?
2020. aug. 13. 11:49
 5/9 anonim ***** válasza:
'16-ban bemákoltam egyet a hádában ötezerért (2-3 év használatot még kibírt rajtam teljesen korrekt állapotban), de azóta sem sikerült megismételni
2020. aug. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De inkább azt írdd meg mennyit szánsz rá. Ha leáraznak 50%-kkal egy 250 000Ft-os dzsekit az már jónak számít?


Egyébként minél drágább egy termék, annál inkább nem szokták jelentősen leárazni, nem véletlen. A célközönség megveszi így is, úgy is. Aranyat, gyémántot, meg luxusautókat sem szoktak 50% kedvezménnyel árulni.

2020. aug. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

40nél többet nem szívesen költenék rá. Max 50 ha nagyon jól néz ki.



Ilyen hádán én is gondolkozok, de szerintem az eladók az ilyen tuti cuccokat gyorsan félreteszik maguknak :D

2020. aug. 13. 11:59
 8/9 anonim ***** válasza:
7 Nézdd át az oldalt amit linkeltem. Hátha találsz. Ha használatan is jó, akkor jófogáson, egyéb árubörzés csoportokban is keresgélhetsz. Esetleg írdd be google-be, hogy férfi valódi bőrkabát 50 000Ft és válogass a találatok között. Turkálóban is kifoghatsz ezer évente egyszer, csak ahhoz állandóan oda kell járni, meg nem is biztos, hogy a méretetdben lesz, vagy hogy tetszik is.
2020. aug. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat!
2020. aug. 13. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!