Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Debrecenben melyik a legjobb...

Debrecenben melyik a legjobb turi? 19L

Figyelt kérdés

Most kezdtem el turizni, eddig csak a StopShopnál lévő Hádában voltam egyszer, ott viszont nem sok mindent találtam,elég kicsi üzlet. Aki jártasabb,esetleg tudna jó helyeket ajánlani,valamint érdekelne,hogy kilós turi van még valahol Debrecenben? Aki jár turkálóba,hányszor megy, miket szokott venni? Tippeket is adhattok turis beszerzéshez.


Azért tettem fel a kérdést ,mert elkezdtem stílust váltani,basic cuccokat hordani,90-es évek szerint öltözködni,ehhez keresek ruhákat turkálóból. Havi szinten vásárolnék majd pár darabot. Köszi a segítséget! ;)



2020. aug. 14. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Böszörményi úton van egy helyen kb. 3 turi, a Megamarket, a Maxituri, és a Pince turi. Imádom, 200 forintért olyan jó cuccokat vettem múltkor, illetve már kétszer találtam pár száz forintos áron EREDETI bandás pólót!!!! Nem anyagi okokból, de elkezdek gyakrabban turiba járni, mert hihetetlen jó cuccokat találni.


Annak a közelében a Pesti utcán van még egy jó turi, asszem az a neve h Pesti turi és ez kilós turi, na ott is vannak furcsa cuccok, múltkor találtam pont a méretemben, egy 40-es, újszerű bársonyos balerinacipőt, onnan tudom h újszerű h a talpa sértetlen volt amikor megvettem.

2020. aug. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Uu ,szuper! Köszi szépen ;)
2020. aug. 16. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!