Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a jó a hosszúnadrág+szandál...

Mi a jó a hosszúnadrág+szandál kombinációban?

Figyelt kérdés

2020. aug. 17. 14:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem izzad be a lábfejem + nem mutogatom az előnytelen lábaimat rövidben.
2020. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nekik az tetszik, másnak meg semmi köze hozzá.

Amúgy hosszú lenvászon nadrágot én is hordok szandállal, mert nem rohad bele a lábfejem egy zárt cipőbe, ellenben a lábam többi része nem ég le, nem izzadok rá a padokra, ülésekre tömegközlekedésen stb.

2020. aug. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt... mindenki hordjon azt, amit akar, és amiben jól érzi magát.

Másrészt, volt már olyan, hogy lementem a Balatonra egy hétre, és csak szandált vittem, ugyanakkor rossz időre számítva hosszú nadrágot is.

Mikor jöttünk haza nagyon hideg lett, és emiatt a hosszú nadrágomat vettem fel, és más hián a szandálom. Volt annyira hideg, hogy ne érdekeljen mások véleménye az összeállításomról.

2020. aug. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
11%

Szóval valaki azon aggódik, hogy elkezd majd izzadni a lábfeje, de azért hosszú nadrágot vesz. Logikus...

Oda lehet tenni a hosszú nadrág - trikó, mini szoknya - kabát, sort - csizma kombók mellé.

2020. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Okoska, talán bele kéne gondolni, mielőtt kötekedsz.

Egy nadrág szellőzhet, ha nem tök passzos. De ha az, akkor sem leszel olyan büdös, mint amilyenné a lábad válik, ha belerohasztod egy zárt cipőbe 40 fokban, megspékelve zoknival, netán harisnyával (mezítláb sem jobb, akkor a cipő szívja fel az izzadtságot és lesz baromi szagos, hiába mosod a lábad utána meg hordod tiszta zoknival).

2020. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a lábfejen sok idegvégződés van, nagyon leegyszerűsítve sokat számít abban, hogy meleged van-e vagy sem. Ha a lábfej szabadon van és szellőzik, kevésbé lesz meleged. Ha kipróbálod ugyanolyan körülmények közt a hosszú nadrágot mezítláb, és a rövidet zárt cipővel, zoknival, a másodiknál előbb le fogsz izzadni.

Én személy szerint szeretek nyáron is hosszú nadrágban és papucsban járni, egyrészt ezért, meg szerintem jól is néz ki.

2020. aug. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
6-os, te ne ugass bele inkább ismeretlen emberek dolgába, mert hülye itt egyedül te vagy ja és senki nem is osztott neked lapot. A kérdező azokra kíváncsi, akik hordják ezt a viseletet. Te nem, szóval semmi közöd a kérdéshez, a kötekedésre meg főleg nem vagy feljogosítva.
2020. aug. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es!

6-os vagyok. Elolvastam többször a válaszod, és sajnos még mindig nem értem, hogy min akadtál ki. Én egy logikus magyarázatot adtam a Kérdezőnek, amit személyes példával támasztottam alá.

Azt nagyon erősnek tartom, hogy "beleugattam" volna bármibe, illetve, hogy "ne osztott volna lapot senki". Szerintem inkább Te ugatsz bele haszontalanul, kifejteni a véleményét pedig mindenkinek ugyanolyan joga van. Azt is leírtam, hogy szoktam hordani ezt a viseletet (papucs vagy szandál ide vagy oda, majdnem ugyanaz a kettő ebben az esetben), így ezt sem értem, hogy miért írtad. Egyáltalán nem akartam kötekedő lenni, nagyon távol áll tőlem. Ha mégis megbántott amit írtam, nagyon sajnálom. Ha legközelebb ilyen gondod van, kérlek beszéljük meg privátban, és ne egy kérdés alatt spammeljünk, akárcsak most.

:)

2020. aug. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%
Az hogy huvosebb idoben is mutogathatod a labfejed oromot okozva a labfetisisztaknak🙃
2020. aug. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

8-as!

Arra nem gondoltál, hogy azóta lehetett egy kitörölt válasz?

Volt is, a kötekedő alak írt egy nagyon “szép” kommentet, amit jelentettem, ki is törölték. Arra reagáltam, nem hiszem, hogy azok a sorok a te válaszodra illenének...

2020. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!