Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudom egy csaj öltözéké...

Hogyan tudom egy csaj öltözékéről eldönteni, hogy a Chanel meg a Dior táska amit hord az eredeti vagy csak jó minőségű replika? Honnan láthatom, hogy mennyire drágák a ruhái?

Figyelt kérdés
2020. aug. 21. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Megnézed az adott darabot az eredeti gyártó oldalán és összehasonlítod. Vagy vannak youtubeon ilyen témájú videók is.
2020. aug. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Mondjuk ha saját maga által megkeresett átlag fizetésből él, akkor egyértelműen nem engedheti meg magának az eredetit. Persze, az lehet, hogy megvesz egy leharcolt 15 éves használt Chanel táskát, esetleg életében egyszer kap egyet ajándékba, de az megint más dolog.


Nézd meg az életkörülményeit és hogy a többi ruhája milyen kategóriás. Ha az egész ruhatára 5000Ft-os H&M-es ruhákból áll, valószínűleg a táskája sem eredeti.

2020. aug. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Megnézed a többi ruháját. Ha azok nem márkásak, akkor 99%, hogy a táska is kamu.
2020. aug. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Hát ha ápolt, rendes csaj, akkor valószínű még akkor sem vesz replikát, ha nem telik eredetire, inkább öltözik H&M-ből vagy hasonló tömegboltból. Ha megismered akkor, megtudhatod milyen helykre jár, milyen helyen lakik, mit dolgoznak a szülei, ha ő dolgozik akkor ő mit dolgozik és ezekből lehet következtetni. Meg ezek után, még érdemes megnézni a pl. telefonját. Ha egy új IPhone akkor nagyobb valószínűsséggel eredeti. Meg ha több márkajelzéses cucca van, nem csak ilyen bazi nagy logósak, akkor is nagyobb eséllyel eredetiek.

#1-esnek annyit, hogy biztos meg tudják csinálni olyanra a replikát, hogy olyan legyen mint az eredeti

2020. aug. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Meg még annyi, hogy ha csak egy-kettő van neki, az lehet tényleg ajándékba kapta, tehát nem feltétlen replika, de persze ott van az is, hog lehet csak egy replikát vett. Meg ha magának vette azt az egyet is, akkor biztos nem olyan nagyon tehetős, ha az lenne több lenne neki. A Dior és Chanel táskák amúgy sem azok, a luxus kategóriák.
2020. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha érdekel, akkor kérd meg, hogy mutassa meg a sorszámot benne. De az eredeti Dior táska ma amúgy is csak pár dollár az ebayen, viszont Chanelt nem kapsz 500 dollár alatt, a két márka ma össze sem hasonlítható.
2020. aug. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

Hát én a ruhákra nem áldozok sokat. Úgyis megkopik a használatban(illetve az én esetemben nem, mert kB csak melósban és alvós-melegítő ruhában járok 😅). Viszont dolgoztam annyit, hogy megengedhessek magamnak egy furla táskát. Leertekelve volt 60 ezer Ft. Illetve anya vett nekem egy versace napszemüveget szintén ennyiért(ez kvázi szülinapi ajándék volt). És mind a kettő eredeti.


A Chanel és a Dior a furlától is magasabb kategória, azt itthoni átlag fizuból/minimálbérből elég nehéz lenne ilyenre költeni.


Hát az egyetlen megoldás az az, ha megkerdezed.

2020. aug. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!