Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/nők, ti mit viseltek...

Lányok/nők, ti mit viseltek az irodába általában?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, most kezdem szeptemberben a szakmai gyakorlatomat egy közepes méretű cégnél, és igazából ötletem sincs, hogy irodába mit kéne felvenni.

Alapjáraton elég alternatív stílusom van, a mindennapokban szaggatott farmerben, bandás pólóban, Martens bakancsban érzem magam a legjobban, de nyilván ezek irodai munkába nem a legjobb választások, szóval az lenne a kérdésem, hogy szerintetek miket szerezzek be? Szoknyát biztos fel nem veszek, de mondjuk elegánsabb szövet nadrágokat, blúzokat esetleg?


23/L


2020. aug. 22. 12:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
szövetnadrág, blúz, balerina cipő vagy körömcipő. Kardigán, egyszínű testhezsimuló felső, un. alapdarab. karóra, aranyékszer, szolid smink.
2020. aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Hát te sem vagy mondható nőnek az biztos...

Elég homárkás a szabadidős ruházkodásod, elég nagy stílus váltásra lenne szükséged ,hogy civilizált helyen megtűrjenek..

2020. aug. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azt is megtudhattuk, hogy a második válaszolónak kicsi a pöcse, bár nem erre irányult a kérdés, mindenesetre hasznos infó, köszi! 👍🏻
2020. aug. 22. 14:50
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Ha 16 centi neked kicsi.. de legalább tudsz magadról egy kivűlállótól származó véleményt.

A nagy egó mellé jól jön.

2020. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Attól is függ hogy milyen cég.

Nem biztos hogy túl kell gondolni. Sokan farmer pólóban dolgoznak irodában is.

Ha ilyesmi cég, akkor szolidan koptatott, szolidan szakított farmer, plusz póló, blúz. De nem elegáns blúz.


Szerintem első nap érdemes kicsit csinosabban öltözni. Úgy ami akkor se nagyon gáz, ha kiöltözős hely, és akkor sem gáz, ha utcai ruhás hely.

Nálam ilyen ruha lenne egy szolid farmer, egy minta nélküli póló és rá egy blézer.

2020. aug. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%

5.

Farmer,póló kombináció fiúknál okés, lányoknál mi a helyzet?

2020. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Lányoknál is ugyanez. Nyugodj meg utolsó válaszoló, nem a középkorban élünk, hogy a nőknek mindig szoknyában kell lenni 😀
2020. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A hasznos válaszokat nagyon köszi, mindenkinek ment a zöld, aki segíteni próbált! 😊
2020. aug. 22. 17:16
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

7.

De ha egy férfinek nőiesebb ruhák jönnek be az már nem ilyen egyszerűen lerendezett. Igaz?

A nők meleg öltözete rendben van..

2020. aug. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#9 Miért meleg öltözet az, ha egy nő nem 0-24 szoknyában és körömcipőben tipeg mindenhova? Magyarázd már el légyszíves, mert nem értem. Életemben vagy háromszor volt rajtam szoknya és magassarkú és 5 éve élek boldog kapcsolatban a barátommal. Szegénynek most meg kell mondjam, hogy bocsi, mivel csak nadrágot vagyok hajlandó hordani ezért ezentúl csak lányokkal randizhatok? :( Hisz egyértelmű, hogy a nő a ruhájától nő, véletlenül sem attól, hogy annak született...
2020. aug. 23. 11:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!