Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezen a linken *lent* eredeti...

Ezen a linken *lent* eredeti Kånken termékeket árusítanak? A többi lent :)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eldöntöttem,hogy szeretnék venni túrázáshoz egy hátizsákot. Ezt az online boltot találtam a legmegbízhatóbbnak.

(Ez elsőre biztosan furcsának tűnik,hiszen ez a márka hazai online felülete,de mégis biztosra akarok menni.)

Az lenne a kérdésem,hogy eredeti termékeket árusítanak ebben a boltban?

Csatolt link:

[link]

Tapasztalatokat is szívesen olvasnék a termékek minőségéről,és a szállítás menetéről! A válaszokat nagyon szépen köszönöm előre is! :)



2020. aug. 23. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. aug. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Igen, de a Fjallraven Kanken táskák NEM túrázásra valók, ennél sokkal kényelmesebb hátizsákok is vannak. A Fjallravennek vannak direkt túrázós táskái, azokat nézd meg inkább, de ha csak évi pár alkalomra használnád, akkor szerintem nem éri meg ennyi pénzt kiadni.
2020. aug. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszadó!

Nagyon szépen köszönöm a válaszod :)

Igazad van,lehet,hogy érdemesebb egy drágábba fektetnem,ami biztosan megfelel,és ami direkt kirándulás céljából készült. Rendszeresen túrázom(mondhatni hobby szerűen),de a táskákkal mindig meggyűlik a bajom(éppen nem kényelmes,vagy egy tucat zseb van benne...)és a barátaim ajánlották ezt a márkát nekem-többjüknek van hasonlója-pici,20 literes Kånken,mivel nem szoktunk messzire menni soha,és általában egy napra megyünk(amiről már én is sokat hallottam/olvastam,így kerültek a képbe a Kånken táskák-nem messze lakom az erdőségtől,és a hegyektől-amik bár kicsik,mégis viszonylag szuper árban vannak. A válaszod viszont rávilágított arra,hogy inkább egy olyanra kéne beruháznom,ami hosszú távon megéri)

Mégegyszer köszönöm a válaszodat! További szép napot :)!

2020. aug. 23. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!