Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mindennapi utcai használatra...

Mindennapi utcai használatra kényelmes, tartós cipő? Adidas Originals, Performance?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem vagyok nagy cipő fanatikus, nem értek hozzájuk.

Szeretnék végre venni egy cipőt, ami tartós, kényelmes. Legutoljára egy 'futócipőt' vettem (ha minden igaz), hihetetlenül kényelmes volt, sajnos nagyon hamar tönkre ment. Mindennapi használtra kell, elmenni boltba, suliba, munkába, ne ázzon át egy kis pocsolyától.


Egy webshopon szeretnék rendelni Adidas cipőt.

Mit ajánlanátok? Adidas Performance-ot néztemki egyet, 24€-ért (Eredetileg 40-50€-s), valamint kettő Adidas Originals-ot : ADI-EASE 30€-ért, illetve Seeley 35€-ért. (akciósan)

Milyen cipőt ajánlotok? Esetleg valami más modellt?


[link]


Ilyen /hasonló/ cipőkben gondolkodom. Tapasztalatok?

Előre is nagyon szépen köszönöm ha valaki tanácsot tudna adni <3



2020. aug. 26. 12:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve még a Converse 'tornacipők' is tetszenek, talán még jobban is mind az Adidas, de félek hogy hamarabb tönkremennének. Nem tűnnek olyan strapabírónak és kényelmesnek sem. Converse sportcipőt pedig nem árul az adott oldal ahonnan rendelni fogok.
2020. aug. 26. 12:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg még a Vans-nél nézheted meg. Viszont a converse nagyon hamar átázik. Ez az adidas is meg a Vans is de talán nem annyira nagyon.
2020. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jön az ősz, ha mindennapokra keresel cipőt akkor inkább ilyenek között keresgélj (maradjunk az Adidasnál):

[link]

2020. aug. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs, 3-es voltam, ezt akartam belinkelni:

[link]

2020. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Esetleg a 2 közül melyik lenne megfelelőbb a számomra? (Tehát tényleg mindennapi használatra, nem eljárni edzőterembe, sportolni, futni, stb)


[link]


[link]


Mindkettő egy árban van, nekem az első, 'sportcipős' stílusú sokkal jobban tetszik. Többet kibírna a második hagyományos cipő? Kényelem szempontjából az elsőre szavaznék...

2020. aug. 26. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!