Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi időbe telik betörni...

Mennyi időbe telik betörni egy új Steel acélbetétes bakancsot?

Figyelt kérdés
Sok szenvedéssel jár, nagyon nehéz, érdemes? Vagy inkább vegyek használtat?
2010. aug. 5. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Tavaly télre-2009-2010- vettem egy 15 soros,acélbetétes,fekete Steel bakancsot.A netről rendeltem,max 1 hét alatt kihozták.1 hónap kellett kb. hogy betudjam törni,de addig sem volt olyan vészes,kicsit fájt a lábam,de nem sebezte fel.Szerintem érdemes,én nagyon szeretem a sajátomat,de sajnos a talpából kiesett egy csavar,illetve hátulról nekem elkopott a talprészből olyan 5 mm. De ezenkívül renden van,nekem kellett bele talpbetét,mert úgy volt kényelmes,anélkül vízhólyagos lett a talpam.Súlyilag kicsit nehéz,fájni fog a lábad tőle kicsit ,míg hozzá nem szoksz.Ápolásilag is korrekt: vizes ruha,box/boksz,olaj és kefe.Több nem is kell.


Használtam is van,egy surranó-katonai bakancs-. Piacon vettem,asszem 3 ezer forintért,még most is használom,megérte.Nem acélbetétes,de kevésbé kopik a talpa,és jóval melegebb.


Ha van még vmi kérdésed,írd meg:) 18/L

2010. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hétbe telt, vagy talán annyi se.

Ha télre akarsz bakancsot akkor viszont valami acélnélkülit keress, mert az acélbetkósakba belefagy a lábad.

2010. aug. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem fél év alatt nem sikerült, pedig minden nap hordtam, inkább vettem egy martens-t, az elvileg (!) nem töri.
2010. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!