Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha nincs valami a magyar...

Ha nincs valami a magyar louis vuittonba amit szeretnek azt megrendelik nekem?

Figyelt kérdés
Szoval semmi nincs a magyar lvbe kb es a wien lvbe sem, ha nincs sehol egy lv puff dzseki, akkor ha megrendelem a penztarnal vagy valami, azt kiszalitjak nekem, vagy ez sehogy se jon ossze? Ha nincs egy boltba se

2020. aug. 29. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdemes rákérdezni. De miért nem rendeled meg neten?
2020. aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megtennem se magyarorszagon nem lehet rendelni mert nincs magyar web, de ha megrendelnem wienbe, akkor meg nincs a weboldalon vagyis ott van csak jelenleg nincs belole. Emailt kene nekik kuldeni. De nem fogok mostanaba menni becsbe
2020. aug. 29. 21:24
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Igen, megrendelik és kérjél mellé egy ilyet is, mert nagyon hasznos.


[link]

2020. aug. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
#3 most miért kell ilyen bunkónak lenni vele? Amúgy meg nem írt semmit helytelenül csak ékezet nélkül. De mivel neked nem telik rá így könnyebb így kinyilvánítani az irigységed.
2020. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az en irasomat nezd meg egy gimis fuzetembe vagy barhol mashol :) gyorsan irtam
2020. aug. 30. 13:10
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
4.ha a kérdezőnek telne ilyesmire, akkor megkérdezte volna direktben az LV-t és már tudná. csak eljött trollkodni a gyk-ra, mert az vicces, bár én ezt sosem értettem. igaz, ez azt hiszem a kérkedés legalja, amikor nem a megvett akármidet mutogatod idegeneknek az utcán, hanem olyannal feszítesz egy anonim oldalon, amit sosem tudtál és nem is fogsz tudni megvenni. na ez a vicces. vagy inkább szánalmas
2020. dec. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

6-os. Ez az en regi kerdesem, es reagalnek a kijelentesedre. Egyaltalan nem vagyok gazdag, sot.. vannak nekem is nehez honapjaim a virus miatt.. viszont en kineztem magamnak egy neverfull lv táskát amire 3!! Honapot gyujtottem, mindegyik honapban felretettem.. es megvettem magamnak.


Bementem az uzletben es elerheto volt amit szerettem volna ezert elhozhattam xy idopontban.

2021. márc. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!