Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet szalagavatóra...

Anonimusvarilius kérdése:

Hol lehet szalagavatóra viszonylag olcsón ruhát bérelni/venni Budapesten és környékén?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most vagyok 12-es és érdeklődni szeretnék hogy hol érdemes szalagavatóra ruhát intézni. Amúgy az osztályfőnökünk valami olyat nézett ahol 36000 Ft lenne csak a ruha és azt kissé sokallom főleg úgy hogy max 2x használnám. Köszönöm előre is a segítséget.

2020. szept. 1. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keringőruhára gondolsz vagy egyéb tánchoz való / sima alkalmi vagy koktélruhára?
2020. szept. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az Oktogonnál van egy szalon, ha jól emlekszem Victoria a neve, én 20 000 Ft-ért béreltem tavaly és ebben benne volt a mindenféle igazítás is (fel kellett hajtani a ruha aljából, mert nagyon alacsony vagyok) meg hajdíszt is kaptam mellé. Nagyon kedves volt a néni aki csinálta a méretvételt/varrást stb és nagyon gyorsan dolgozott, pár nap alatt megcsinálta a módosítasokat (két héttel a szalagavató előtt mentem ruhát nézni, mert link alak vagyok :D).

Semmi minőségbeli vagy esztétikai különbség sem volt az én ruhám és a 30-50 000 Ft-os ruhát kölcsönző csajsziké közt.

2020. szept. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja ez keringőruha volt, ha nem az kell akkor tárgytalan amit írtam.

2es

2020. szept. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Keringőre kellene a ruha
2020. szept. 1. 18:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Jelmezkölcsönző. Viccen kívül.

Ezen kívül privátban tudok írni egy Bp-hez közeli kisvárosi szalont, ha érdekel, itt a weblap szerint keringőruhát már 10 ezertől bérelhetsz, de az esküvői is 25-nél kezdődik.

2020. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Szia. Bocsi hogy ilyen későn reagálok😅 Akkor légyszi eltudod küldeni privátba? 🙂
2020. szept. 9. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!