Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan lehet szerezni normális...

Honnan lehet szerezni normális minőségű ruhát-cosplay?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy milyen karakterről legyen szó, vegyük például Naruto . Egy sima melegítőszettből meglehetne csinálni a ruhát, mégis mindenhol ilyen gagyi cuccok vannak, ami kb. nem is ruha, hanem csomagoló papír. Azok is több tíz ezer forintokért, holott 500 ftot sem ér. Természetesen egy normális minőségért már megéri pénzt kiadni, de ez így nevetséges. Van valamilyen üzlet Magyarországon vagy van-e olyan oldal ahol tudok rendelni normál minőségű cuccot? Most leginkább a Narutora vagyok rákattanva, szóval az érdekelne, ahol vannak ilyenek.


Köszönöm.



2020. szept. 4. 04:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp magyar oldal kéne? Mert hanem Amazon,szerintem ott vannak a legbiztosabb cosplay cuccok.
2020. szept. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csináld meg magadnak.


Ez a cosplay lényege, nem? Hogy kreatív legyél. Pláne ha tudsz venni egy narancssárga melegítőt pamutból, kicsit átalakítod és kész.

Parókából vegyél egy jobbat, és formázd magadnak.


Meg hát azt is érdemes nézni, hogy ki milyen szerepre jó reálisan.

Ha pl vastag fekete szemöldököd van, szőke paróka nem fog jól állni. Magasság, testarány is fontos

2020. szept. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudsz varrni, vagy nincs időd rá, gyorsan kell, akkor szerintem varrónővel csináltasd meg.

Egy anyagos üzletben szerezd be a megfelelő textíliákat (ott biztos lehetsz benne, hogy jó minőségű az anyag, nem valami kínai műanyag szövet), vidd el neki, és mutass neki róla képet.

Kellékeket, ékszereket pedig valóban találsz az Amazonon és Aliexpressen is, de arra vigyázz, hogy csak jó, 4.8-5 csillagos dolgok közül válogass, de néha lehet találni extrább dolgokat egy Claire’s üzletben is.

2020. szept. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De a virus miatt elmaradt több mondocon ès most is elfog maradni. Mert nem 500 fő megy ki. Ergo felesleges dràga cosplay jelmezt venned meg mire megvan mire kimosod xd te tudod èn szoltam.
2020. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Lehet találni AliExpress-en is pár jó darabot.
2020. szept. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem készíts magadnak.

Ha Halloweenre kell, akkor még több mint másfél hónap van addig hátra, szóval nem vagy elkésve :D

2020. szept. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!