Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha vigyázok a hófehér Converse...

Ha vigyázok a hófehér Converse tornacipőmre, suliba hordom meg városba, akkor kibírja 1-2 évig?

Figyelt kérdés
És ha rálépnek véletlenül egy ilyenre nagyon meglátszik? Este Vanishhel plusz körömkefével kijön?
2010. aug. 6. 02:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez egy CIPŐ! Azért van, hogy hordd nem azért, hogy pózolj benne.
2010. aug. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is hó fehér. Bele létem vele sárba és nem jött ki soha belőle. Akár mivel súroltam. Nem feltűnő, de halványan látszik. És aztán úgy voltam vele, hogy ez csak egy cipő, veszek másikat ha szétnyúzom.
2010. aug. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Na hát igen. nekem márkás cipőből még sosem jött ki semmijen folt. Viszont a szar kínaiból meg kijött, bár az hamarabb tönkrement. Azaz jobban kell vigyázni a márkásra. :) Többet sztem nem lehet tenni.
2010. aug. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én mindennap hordom, 1-2-3 hetente kimosom gépben, még mindig ugyanolyan mint mikor vettem. Ha sáros lett, vanish-es vízbe beáztattam éjszakára, majd gépben kimostam.

15/L

2010. aug. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én feketét vettem....
2010. aug. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kiadsz tizezernél többet egy hülye cipőre és hogy kibírja e két évig úgy h alig használod? hülye egy kérdés... ha meg nem bírja ki te bajod h megvetted, és ja nem pózolni kell vele..
2010. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem pózolásként veszem, csak nagyon bejön a fehér, sztem megy farihoz és bármihez lehet hordani. csak nem szeretném ha pár hónapon belül besárgulna. vehetek kéket is, azon talán annyira nem látszik a kosz de a fehér jobban bejön:D
2010. aug. 6. 19:41
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem is kék converse-m van... a a sarkánál mintával és nem koszolodik be olyan hamar de ki lehet mosni!!!

csak az a baj h most áprilisban kaptam és már is betöredezett oldalt....

:S

2010. aug. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vegyél minőségi cipőt, és nem kell aggódni, hogy szétmegy.

Amúgy meg két hét után retkes lesz, és ki nem hozza semmi maradéktalanul.

F@szomat ebbe a konzerv mániába.

2010. aug. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!