Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nők! Nektek bejön, ha egy...

Nők! Nektek bejön, ha egy férfi karórát hord? Igaz, hogy valóban öltöztet?

Figyelt kérdés

Szinte már gyűjtőnek nevezném magam. Jó néhány karórám van.

(190 db). A stílusuk ugyan az, csak színben/formában, tudásban térnek el. Szóval megláttam egy post-ot, ami miatt felmerült a fentebb említett kérdés bennem.



2020. szept. 5. 21:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Engem teljesen hidegen hagy.
2020. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A nők 99%-a a MVMT meg Patek Philippe közötti különbségeket se venné észre. Csak max az tűnne fel néhány nőnek, ha nagyon mutogatod, hogy Rolex/Omega(/Doxa talán). Még valszeg a Longines is ismeretlen a legtöbb nő számára. Ne nekik akarj vele villogni, hanem neked tetsszen.
2020. szept. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sosem akartam senkinek megfelelni, csak most kíváncsi lettem... :)
2020. szept. 5. 22:08
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Valóban,az aranyásók ismerik a rolexet,de ott ki is fújt,valamint ugye van még itthon neve a középkategóriás Doxa-nak is ahogy írták,és kb ennyi a svájci órák ismerete,amúgy én azt is meg merem kockáztatni hogy a hazai ffiak jelentős része sem ismeri fel az órákat,nálunk nem igen volt hagyománya,akinek volt pénze az kocsival jampizott,akinek meg nem azt meg hidegen hagyta ez a dolog,ez ma is így van idehaza,sajnos vagy nem sajnos...
2020. szept. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Én csak szimplán az órákra értettem. Hogy mennyire imponál egy nőnek, ha a férfi az öltözékéhez igazítotz órát visel. Ne feltétlenül drága órákra gondoljunk. Van rengeteg Breitlingem, Franck muller-em,stb de ezeket alig hordom, jóval olcsóbbakat használok a hétköznapokra mert szimplán szeretem ha van rajtam óra.

Csak érdekelne, hogy a nők többséve leszarja vagy tetszik neki ez a plusz ekszer a ferfiakon. ( Van 20 000 forintos karórám is) es hordom. Számomra nem a villogás a cél.

2020. szept. 5. 23:30
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen semleges
2020. szept. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6%
Nekem nagyon bejön ha egy férfin márkás, drága óra van. Az olcsó és a középkategóriás szinte taszít
2020. szept. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Jó-jó, öltöztet, én is szeretem a szép órákat, de őszintén szólva máson nem érdekel, mi van. Az mondjuk nem értem, hogy mi a f-szért kell valakinek közel 200 db óra.
2020. szept. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nagyon tetszik és igen, egy szép óra ad egy kis extrát a megjelenésedhez.
2020. szept. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Én szeretem, ha egy férfi órát visel. Szerintem szexi.

Nem értek annyira a márkákhoz, nem is lényeges, hogy drága legyen az óra, csak jól passzoljon az illető stílusához. (+ ne hamis rolex villogjon a csuklóján, mert az kiábrádnító és ne akarja mindenáron az órájára felhívni a figyelmet. De ez igaz minden más kiegészítőre is: ahol villogni kell a cipővel, órával, telefonnal, ott agyban vannak gondok.)

2020. szept. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!